Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Centies neļaut vaļu savam temperamentam, bet atrisini visu sarunu ceļā. Tu iesi pa dzīvi atvērtu sirdi. Dienas pirmo daļu veltīsi saimnieciskiem darbiem.
Vērsis 21.04 - 21.05
Pateicoties savām zināšanām un autoritatīvajam tēlam, vari gūt apkārtējo atzinību. Tev īpaši piemēroti šodien būs sabiedriski pasākumi. Svarīgi nevilcināties ar lēmumu pieņemšanu.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Esi atsaucīgs pret viņām, uzklausi un dod nepieciešamos padomus. Labs laiks dažāda veida braucieniem. Iespējams, tavus plānus nedaudz ierobežos finansiālais stāvoklis.
Vēzis 22.06 - 22.07
Šodien jāpiesargās no spontāniem gājieniem, ietiepības, greizsirdības izpausmēm. Mazliet nomācošs dienas fons var likt tev sākt uztraukties par mājiniekiem, rūpēties par kādu vai vienkārši pārmērīgi nodoties uzkopšanas darbiem. Var rasties nelielas nesaskaņas ar jaunākajiem ģimenes locekļiem.
Lauva 23.07 - 22.08
Labās attiecības ar apkārtējiem ļaus vieglāk īstenot iecerēto, veidot jaunus kontaktus. Vari uzsākt kaut ko jaunu, bet tikai pie nosacījuma, ka visu esi labi izplānojis. Enerģija un dzīvesprieks atgriezīsies, un tu būsi gatavs jauniem darbiem un sasniegumiem.
Jaunava 23.08 - 23.09
Nesasteidz iesākto, bet padari visu kārtīgi, lai nenāktos sākt darīt visu no gala. Nav izslēgts, ka mājās būsi nolēmis veikt nelielu remontu paša spēkiem. Varbūt agrāk bijāt ienaidnieki vai konkurenti, bet tagad sāksiet izjust cieņu viens pret otru.
Svari 24.09 - 23.10
Darbā ar juridiskajām niansēm, labāk piesaistīt speciālistu. Nenāksies viegli panākt kompromisu, taču tu neatmetīsi cerības un sasniegsi iecerēto rezultātu. Vari nonākt divdomīgās situācijās.
Skorpions 24.10 - 22.11
Tavs mērķtiecīgums un cīņas spars palīdzēs tev gūt panākumus, aizstāvēt savus uzskatus. Vēlams rūpīgāk pārbaudīt paveiktos darbus vai nav iezagusies kāda neuzmanības kļūda. Vēlams vismaz sazvanīties ar cilvēkiem, kas spētu uzlabot tev omu, bet vēl labāk, ja tiksies ar kādu draugu.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Centies būt nedaudz diplomātiskās un pretimnākošāks! Varbūt izdosies labot kādu pieļautu kļūdu savstarpējās attiecībās, ja vien nekļūsi stūrgalvīgs un neierausies sevī. Būsi emocionāli noskaņots, varbūt sastrīdēsies ar kādu tuvinieku.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Tev var piezvanīt kāds draugs un aicināt ciemos, neatsaki viņam, tas ir tieši tas, kas izraus tevi no rutīnas! Gribēsi nesteidzīgi izbaudīt klusu divvientulību ar mīļoto cilvēku. Nav izslēgts, ka dienas gaitā iztērēsi ne mazums naudas, taču tu par to nebūt neuztrauksies.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Laba diena, lai kārtotu darīšanas ar augstāk stāvošām personām. Varbūt internetā meklēsi iepazīšanās iespējas. Nav izslēgts, ka meklēsi iespēju iegādāties literatūru, kur smelties kārotās zināšanas.
Zivis 20.02 - 20.03
Būsi mierīgs un nosvērts, skaidri zināsi ko vēlies un galvenais, kā to panākt. Stress un neapmierinātība, kas uzkrāta dienas gaitā var negatīvi ietekmēt attiecības ar ģimenes locekļiem. Vakara pusē vēlams pievērsties mērenām fiziskām aktivitātēm.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8837 0.0132
Krievijas rublis RUB 75.2446 -1.0968
ASV dolārs USD 1.1305 0.0009
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Kā mazgāt kaķi
1. Kārtīgi iztīriet tualetes podu.
2. Paceliet vāku un ielejiet podā šampūnu.
3. Atrodiet kaķi un mēģiniet to nomierināt, kamēr nesat uz tualeti.
4. Ar veiklu rokas kustību ielieciet kaķi podā, aiztaisiet vāku un pats tam uzkāpiet virsū.
5. Kaķis pats sakuls šampūnu putās.
6. Nolaidiet podā ūdeni 3-4 reizes.
7. Palūdziet kādam atvērt tualetes durvis, lai jūs, nolecot no poda un atraujot vaļā vāku, varētu aizbēgt pēc iespējas tālāk.
8. Tīrs kaķis pats izlidos no tualetes un izžūs svaigā gaisā.
Ja jums ir kādi jautājumi, rakstiet.
Ar cieņu,
Suns
Vairāk