Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Centies staigāt ar augstu paceltu galvu un smaidīt, tad arīdzan viss ātri vien atrisināsies! Iespējams, nolemsi iesaistīties ģimenes biznesā vai uzsākt savu privātu lietu. Emocijas sitīs augstu vilni.
Vērsis 21.04 - 21.05
Būsi pārpildīts ar mīlestību pret tuvākajiem un vēlēsies viņus visādi priecēt, sagādāt pārsteigumus. Daži labāk dos priekšroku darbam. Padosies ar mājas saimniecību saistītās lietas.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Labi veidosies attiecības, kas balstītas uz ģimeniskām un fundamentālā vērtībām. Sekmēsies kolektīvs darbs. Šodien iespējamas dažādas pēkšņas negaidītas situācijas, nāksies ātri reaģēt uz notiekošo.
Vēzis 22.06 - 22.07
Attiecībās ar atvasītēm esi atvērtāks un attiecies pret tām kā līdzīgs pret līdzīgu. Pastāv labas iespējas uzlabot attiecības ar otro pusīti. Centies saglabāt mieru.
Lauva 23.07 - 22.08
Psiholoģiski sarežģīta diena. Centies nesaiet ragos ar priekšniecību un neķeries pie senu problēmu cilāšanas. Kāds notikums var izsist tevi no līdzsvara, būsi nedaudz nomākts.
Jaunava 23.08 - 23.09
Ja tev nav jābūt darbā, noteikti velti laiku partnerattiecībām un dodies kopā izklaidēties, atpūsties. Centies būt nedaudz diplomātiskās un pretimnākošāks! Priekšā būs nopietni darbi, kuriem būsi gatavojies jau iepriekš, apmeklējot kādus kursus vai konsultējoties ar pieredzējušākiem speciālistiem.
Svari 24.09 - 23.10
Būs grūti iekļauties darba ritmā. Nav izslēgts, ka tieši kāds no radiniekiem tev sniegs vērtīgas idejas. Būsi ļoti komunikabls un pretimnākošs, nespēsi nevienam atteikt savu palīdzību - ne morālu, ne finansiālu.
Skorpions 24.10 - 22.11
Gribēsi būt pārliecināts, ka uzsāktā sadarbība vai privātās attiecības būs ilgstošas. Varbūt ir vērts padomāt par kopīgu kinoteātra apmeklējumu. Iespējams, ka dzīve tev sagādās savdabīgu pagriezienu un tu ieslīgsi filozofiskās pārdomās.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Tev piemitīs īstas stratēģa dotības. Labi sapratīsies ar gados jaunākiem. Nonāksi pie secinājuma, ka vēlies apgūt ezoteriskas lietas.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Ražīga diena, tev būs grūti atrauties no pienākumu veikšanas. Dienas fons liks ļauties komfortam un fantāzijām, tu grožus palaidīsi brīvi. Nav izslēgts, ka dosies ārzemju komandējumā.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Piemērots brīdis, lai paplašinātu savu kontaktu loku, gūtu jaunas iemaņas. Būsi neatlaidīgs, centīsies realizēt savas ieceres, neskatoties uz dažādām grūtībām, ar kurām tev šodien būs jāsaskaras. Laba diena, lai kārtotu darīšanas ar augstāk stāvošām personām.
Zivis 20.02 - 20.03
Būsi apņēmības pilns uzsākt jaunas lietas. Arī mājas dzīvē lietas virzīsies tev vēlamā virzienā. Apstākļi var iegriezties tā, ka plāni par došanos kādā braucienā jāatliek un diena jāpavada mājās.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8802 0
Krievijas rublis RUB 75.2418 0
ASV dolārs USD 1.147 0
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Vecs policists māca jauniņo:
-Vai zini,kas mūsu darbā ir pats svarīgākais?
-Nē.
-Padomā labi...sākas ra burtu n.
-Nauda!
-Nē!
-Noziedznieki?
-Nē,padomā kārtīgāk!
-Nu...nezinu gan.
-Ntelekts,idiot!
Vairāk