Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Var gadīties, ka emociju uzplūdā sarunā to, ko patiesībā nemaz nedomā. Diena, kad patiks komforts, alksi labiekārtot māju, bet pagaidām aprobežosies tikai ar tās pārkārtošanu un satīrīšanu. Padosies ar mājas saimniecību saistītās lietas.
Vērsis 21.04 - 21.05
Labāk velti laiku ģimenei, varbūt dodieties kopā kaut kur atpūsties. Nekādā gadījumā nemelo un nerīkojies pret sirdsapziņu. Nav izslēgts, vakarā dosies izklaidēties ārpus mājas.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Tava erotiskā dzīve sitīs augstu vilni. Vakaru veltīsi otrajai pusītei. Centies atturēties no svarīgu līgumu parakstīšanas.
Vēzis 22.06 - 22.07
Enerģija burtiski staros no tevis. Tieksies pēc vientulības, vēlēsies tikt skaidrībā par saviem nākotnes plāniem. Praktiska diena.
Lauva 23.07 - 22.08
Pastiprināti izrādīsi uzmanību kādam kolēģim, cenšoties iegūt viņa simpātijas. Tev droši varēs uzticēt sarežģītus darbus. Varbūt kaut kur dosies kopā ar mīļoto cilvēku, baudīsi klusu divvientulību.
Jaunava 23.08 - 23.09
Visticamāk būsi nolēmis apgūt ko jaunu, varbūt uzsāksi kādus kursus. Šodien iespējamas dažādas pēkšņas negaidītas situācijas, nāksies ātri reaģēt uz notiekošo. Viss iesāksies visnotaļ aktīvi, bet dienas gaitā lēnām piezagsies slinkums, zināma apātija.
Svari 24.09 - 23.10
Esi pedantiskāks, veicot dažādas atskaites. Tādā veidā ne tikai atslābināsies un atpūtīsies pats, bet arī priecēsi ģimenes locekļu, veltot vairāk laika tieši viņiem. Neiesaisties jaunu darījumu kārtošanā.
Skorpions 24.10 - 22.11
Var nenākties viegli rast kopīgu valodu ar augstākstāvošajiem, it sevišķi jautājumos, kuri skar naudu. Svarīgi, lai tu šodien nejustos vientuļi. Centies tikt pāri vājuma brīdim. Pēc tam pats sapratīsi, ka viss nav tik drūms, kā varētu likties.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Šodien labāk padosies individuāls darbs. Liela nozīme būs taviem kontaktiem. Iespējams, būsi nolēmis veikt pārkārtojumus savā miteklī.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Vari nodoties ar mākslinieciskām lietām. Vari satikties ar draugiem, jautri pavadīt laiku pie kausa alus. Vakarpusē vari saņemt romantisku pārsteigumu no otrās pusītes.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Kontaktējoties ar līdzcilvēkiem, nekļūsti pārlieku tiešs, tas var radīt nevēlamus konfliktus. Taču jau agrā pēcpusdienā domāsi kā ātrāk tikt uz mājām, lai varētu nodoties savam hobijam vai izklaidētos. Galvā dzims stratēģisks plāns.
Zivis 20.02 - 20.03
Esi atsaucīgs pret viņām, uzklausi un dod nepieciešamos padomus. Labs laiks, lai pievērstos ar finansēm saistīto jautājumu risināšanai un plānošanai. Nepieļauj senas kļūdas, kā mēdz teikt – nekāp divreiz uz tā paša grābekļa!

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8351 0
Krievijas rublis RUB 69.993 0
ASV dolārs USD 1.1174 0
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Skolotāja jautā Pēterītim:
-Pēterīt, ko mēs iegūstam no zosīm?
-Olas.
-Pēterīt, nu tomēr, padomā, padomā, kāds mums labums no zosīm?
-Olas.
-Nu labi. Uz kā tu guli?
-Uz grīdas.
-Bet zem galvas ko liec?
-Vaļinkus.
-Labi, ķersimies tai lietai klāt no citas puses. Uz kā guļ tavs tētis?
-Uz mammas.
-Bet, ja mammas nav mājās?
-Uz kaimiņienes.
-Bet, ja kaimiņienes nav mājās?
-Tad arī tēva nav mājas.
-Labi, mēģināsim vēlreiz. Uz kā guļ tavs vectētiņš?
-Uz gultas.
-Un ko liek zem galvas?
-Spilvenu.
-Ja iesit pa spilvenu, kas parādīsies?
-Blusas.
-Bet, ja stipri iesitīs?
-Daudz blusu.
-Bet, ja ar nazi un uzšķērž spilvenu?
-Pēriens no vectētiņa.
-Nu labi, dabūsi pērienu no vectētiņa, kas vēl paliks?
-Spalvas.
-Ufffff!!! Nu tad ko mēs iegūstam no zosīm?
-Olas...
Vairāk