Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Pārāk kavēsies pagātnes atmiņās. Notici sev un neuzskati, ka nevari sasniegt virsotni! Nestrīdies ar priekšnieku, pat zinot, ka tev ir taisnība.
Vērsis 21.04 - 21.05
Centies izvērtēt situāciju, pirms pieņem galīgo lēmumu. Privātajā dzīvē vēlēsies viest kādas pārmaiņas, par kurām tava otrā pusīte var nebūt ar tevi vienisprātis. Galvā dzims stratēģisks plāns.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Ja nepieciešams izrunāties ar kādu cilvēku vai doties komandējumā, labāk dari to rīta pusē. Ar laulāto var izvērsties interesanta saruna par nākotnes plāniem. Labāk šodien neskriet tālu prom no mājas.
Vēzis 22.06 - 22.07
Neliec sevi vai citus cilvēkus rāmī, pieņem, ka sapņi var realizēties dzīvē un notici, ka tā arī būs! Droši izsaki savu viedokli, visticamāk, ka gūsi ne vienu vien atbalstītāju savām idejām. Veiksmīga diena, tiem, kuru darbs saistīts ar finansēm, juridiskām lietām, dokumentiem.
Lauva 23.07 - 22.08
Tu izrādīsi rūpes par savu otro pusīti, un pretī saņemsi to pašu. Vēlams rūpīgāk pārbaudīt paveiktos darbus vai nav iezagusies kāda neuzmanības kļūda. Vakars solās izvērsties ļoti jautrs un patīkams.
Jaunava 23.08 - 23.09
Nav izslēgts, ka izšķirsies par kādu būtisku lēmumu. Ieteicams pret savu atvasīšu blēņām izturēties ar lielāku stingrību, citādi tu viņas pārāk izlaidīsi. Mirkļa emociju iespaidā vēlēsies runāt ar bosu par paaugstinājumu.
Svari 24.09 - 23.10
Iespējams, ka dzīve tev sagādās savdabīgu pagriezienu un tu ieslīgsi filozofiskās pārdomās. Atpūtīsies pēc sirds patikas. Varbūt piedalīsies sabiedriska pasākuma organizēšanā.
Skorpions 24.10 - 22.11
Būsi līdzjūtīgs, nav pat izslēgts, ka ņemsi dalību kādā labdarības pasākumā. Attiecībās ar otro pusīti gaidāmi jauni jūtu uzplūdi. Iespējams, tavus plānus nedaudz ierobežos finansiālais stāvoklis.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Viena no tām dienām, kad paliek pašam sevis žēl. Saskarsmē ar atvasītēm būsi īpaši atsaucīgs un pretimnākošs. Būsi diezgan nepraktisks, var pat teikt izšķērdīgs.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Nepārsteidzies ar kāda lēmuma pieņemšanu, sevišķi, ja te iesaistītas lielas naudas summas. Attiecībās ar mājiniekiem vēlams būt nedaudz noteiktākam par savu viedokli un solījumiem. Svarīgi, lai tavā rīcībā nonāk svaigākā informācija un pirms to likt lietā, pārliecinies vai tās avots ir uzticams.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Nav izslēgts, ka dienas gaitā iztērēsi ne mazums naudas, taču tu par to nebūt neuztrauksies. Nemeklē vainīgos, jo skaidrs ir viens – pats vien esi kaut kur pieļāvis kļūdu. Vēlme pēc pārmaiņām var būt saistīta ar iesīkstējušām attiecībām ar laulāto.
Zivis 20.02 - 20.03
Varbūt pieņemsi kādu lēmumu saistībā ar darba maiņu vai jauna projekta uzsākšanu. Sabiedriska diena, tāpēc centies to pavadīt cilvēkos, apmeklē kādu pasākumu vai uzaicini viesus. Nekādā ziņā neatkāpies no saviem mērķiem, aktīvāk aizstāvi savas un tuvinieku intereses.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8603 -0.0028
Krievijas rublis RUB 89.4919 -0.43
ASV dolārs USD 1.2146 0.0003
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Apmeklētājs: “Es, protams, atvainojos, bet kādēļ parasti šajā zupā bijuši divi gabaliņi, bet tagad viens?”.
Oficiants apskata šķīvi: “Oi, atvainojos – laikam pavārs aizmirsis to sagriezt!”.
Vairāk