Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Būsi ļoti kaislīgs un romantisks. Pat esot kādā izklaides pasākumā, smelsies vērtīgas atziņas. Tev labi padosies darbs, kas saistīts ar masu medijiem, žurnālistiku.
Vērsis 21.04 - 21.05
Ja vēlies tālākā nākotnē uzsākt kādus kursus, tad šis laiks būs piemērots, lai izvēlētos attiecīgo iestādi, kurā to darīt. Var nenākties viegli rast kopīgu valodu ar augstākstāvošajiem, it sevišķi jautājumos, kuri skar naudu. Dienas pirmajā pusē nav vēlams risināt ar apdrošināšanu saistītus jautājumus.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Tev īpaši piemēroti šodien būs sabiedriski pasākumi. Aktualizēsies ar intīmo dzīvi saistītas lietas. Vari droši doties ciemos pie radiem vai arī uzņemt ciemiņus pie sevis.
Vēzis 22.06 - 22.07
Labi orientēsies cilvēkos, izpratīsi, kurš no viņiem ir tavs draugs un kurš tikai par tādu izliekas. Darbs izvirzīsies priekšplānā, vēlēsies tapt pamanīts, izcelties ar savām zināšanām un vairot savu autoritāti. Privātajā dzīvē iespējamas krasākas pārmaiņas.
Lauva 23.07 - 22.08
Nav izslēgts, ka tev uzticēs atrisināt jautājumu saistībā ar mantojumu vai kopīgu nekustamo īpašumu. Tu klīdīsi fantāzijās, kā būtu, ja būtu un kalsi lielus nākotnes plānus. Būsi viesmīlīgi noskaņots, uzņemsi radus savā namā.
Jaunava 23.08 - 23.09
Tieksies izzināt pagātnes noslēpumus, apzvanīsi radiniekus vai dosies ciemos pie viņiem. Nav izslēgts, ka dienas otrajā pusē izdosies rast atbildi uz sen sasāpējušu jautājumu. Vakarpusē iespējamas patīkamas tikšanās.
Svari 24.09 - 23.10
Vari pievērsties firmas dokumentācijas sakārtošanai. Centies nesaiet ragos ar priekšniecību un neķeries pie senu problēmu cilāšanas. Dodies ciemos pie sev tuviem cilvēkiem.
Skorpions 24.10 - 22.11
Būsi ļoti gādīgs un atsaucīgs pret ģimenes locekļiem. Vakarpusē iespējamas patīkamas iepazīšanās. Attiecībās ar atvasītēm esi atvērtāks un attiecies pret tām kā līdzīgs pret līdzīgu.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Ja kāds tev uzticējis savu noslēpumu, glabā to, lai vai kas. Lielāku vērību pievērs attiecībām ar priekšniecību. Piemērots brīdis ceļojuma uzsākšanai.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Vari satikties ar draugiem, jautri pavadīt laiku pie kausa alus. Neatstāj novārtā attiecību jautājumus, ja reiz ir radušies kādi sarežģījumi ar otro pusīti, centies tos aktīvi risināt. Uz tevi varēs paļauties, būsi draudzīgs un atsaucīgs pret darba kolēģiem.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Iespējams, pieņemsi jaunu izaicinājumu un pilns apņēmības tieksies nospraustā mērķa virzienā. Centies pievērst lielāku uzmanību formalitātēm. Noteikti iesaisti savās aktivitātēs arī pārējos mājiniekus. Nesāc skaidroties ar laulāto draugu!
Zivis 20.02 - 20.03
Kāda cilvēka rīcība var pamatīgi nokaitināt tevi. Iespējams, ka dzīve tev sagādās savdabīgu pagriezienu un tu ieslīgsi filozofiskās pārdomās. Nevēlēsies koncentrēties uz maznozīmīgām lietām, bet gan ķerties vērsim pie ragiem un paveikt ko patiesi ievērības cienīgu.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8554 -0.0002
Krievijas rublis RUB 86.6254 -0.3268
ASV dolārs USD 1.1767 -0.0008
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes


Čukča ieiet aptiekā un jautā: - Vai jums skābais krējums ir? - Nav, protams! – pārdevēja dusmīgi atbild. - Un žāvēta desa? - Arī nav. - Un kūpināta zivs? - Nav! Mēs tādas lietas aptiekā netirgojam! - Tad jau slikti tirgojaties! - Mēs slikti tirgojamies?! Ja vēlaties, varam samainīties vietām – paskatīšos, kā jums ies! Čukča piekrīt un nostājas pārdevējas vietā, bet viņa aiziet letes pretējā pusē un jautā: - Vai jums sarkanie ikri ir? - Ir! – čukča atbild. - Oho! Un melnie? - Arī ir. - Labi, tad man pa 100 gramiem no abiem! - Bet kur ir recepte? – čukča viltīgi jautā.
Vairāk