Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Labs laiks, lai pabūtu kopā ar mīļoto cilvēku. Attiecības ar bērniem uzlabosies, jo spēsi paraudzīties uz pasauli ar viņu acīm. Labprāt pieņemsi draugu aicinājumu iesaistīties kādā avantūristiskā pasākumā.
Vērsis 21.04 - 21.05
Nav izslēgts, ka dienas gaitā iztērēsi ne mazums naudas, taču tu par to nebūt neuztrauksies. Ja komunicēsi ar agresīvi noskaņotām personām, tas visticamāk beigsies ar skaļu strīdu. Izvēdini galvu no visiem darbiem un pienākumiem.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Visu konfliktu pamatā būs tikai pārpratumi, nekāda nopietnāka pamata tiem nebūs. Šodien nav vēlami lieli pirkumi. Tu būsi uzstādījis sev mērķi un neatkāpsies, kamēr nesasniegsi to.
Vēzis 22.06 - 22.07
Daži iepazīsies, citi stiprinās esošās attiecības, bet katrā ziņā laiks paies interesanti. Atrodi laiku savā ikdienā fiziskām aktivitātēm, par labu nāks arī pastaigas svaigā gaisā. Valdīs romantiska gaisotne.
Lauva 23.07 - 22.08
Darba ziņā viss būs atkarīgs no tava gribasspēka un apņēmības. Vakaru ieteicams pavadīt ģimenes lokā. Vēlēsies kaut ko mainīt savā profesionālajā jomā, ar cerību, ka šīs izmaiņas nākotnē varētu nodrošināt apjomīgāku un stabilāku peļņu.
Jaunava 23.08 - 23.09
Labāk pievērsies kaut kam vienam, necenties paveikt uzreiz vairākus darbus vienlaicīgi, jo pretējā gadījumā, var rasties neuzmanības kļūdas, kuras var radīt nevēlamas sekas. Ļoti aktīva diena. Tomēr neatsakies no draugu uzaicinājuma doties, uz kādām svinībām.
Svari 24.09 - 23.10
Iespējams, ka dzīve tev sagādās savdabīgu pagriezienu un tu ieslīgsi filozofiskās pārdomās. Centies pārvarēt vājuma brīdi un neatlikt uz vēlāku laiku to, ko vari izdarīt šodien. Var rasties nelielas nesaskaņas ar jaunākajiem ģimenes locekļiem.
Skorpions 24.10 - 22.11
Tava erotiskā dzīve sitīs augstu vilni. Nesteidzies notikumiem pa priekšu. Šodien jāpiesargās no spontāniem gājieniem, ietiepības, greizsirdības izpausmēm.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Tev piemitīs īstas stratēģa dotības. Sagrozīti fakti var būt par iemeslu kādam strīdam. Tevī var mosties kāre pēc piedzīvojumiem.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Labs laiks, lai tiktos ar radošiem cilvēkiem vai kaldinātu nākotnes plānus. Ja tev nav jābūt darbā, noteikti velti laiku partnerattiecībām un dodies kopā izklaidēties, atpūsties. Mīļotais cilvēks sniegs vēlamo morālo atbalstu un vērtīgus padomus.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Būsi viesmīlīgi noskaņots, uzņemsi radus savā namā. Visticamāk, ka būsi ļoti rūpīgi gādājis pārsteigumus tieši gados jaunākajiem tuviniekiem. Necietīsi ierobežojumus, bet pats labprāt otram diktēsi noteikumus.
Zivis 20.02 - 20.03
Piemērots brīdis, lai saderinātos. Centies tikt pāri vājuma brīdim. Pēc tam pats sapratīsi, ka viss nav tik drūms, kā varētu likties. Labi sapratīsies ar gados jaunākiem.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8761 0
Krievijas rublis RUB 75.7375 0
ASV dolārs USD 1.2309 0
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Vai taisnība, ka vakar Alberts iekrita vermuta mucā?
- Jā.
- Vai viņš nenoslīka?
- Kur nu! Viņš divas reizes izrāpās pēc zacenes...
Vairāk