Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Vakaru labāk pavadi kopā ar mīļoto cilvēku. Neaizmirsti pārliecināties par visiem faktiem un noskaidrot patiesību, citādi var gadīties, ka aizstāvi aplamības. Svarīgi, lai tu šodien nejustos vientuļi.
Vērsis 21.04 - 21.05
Tevi modīsies pedagogs, vēlēsies apkārtējiem norādīt pareizo dzīves ceļu. Tu izrādīsi rūpes par savu otro pusīti, un pretī saņemsi to pašu. Uzlabosies tavas saskarsmes spējas ar līdzcilvēkiem.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Nav izslēgts, ka dienas gaitā iztērēsi ne mazums naudas, taču tu par to nebūt neuztrauksies. Ja ir spēks un gribēšana, droši pievērsies mājas labiekārtošanas darbiem. Kad beidzot tomēr būsi pieņēmis lēmumu, neskaties vairs atpakaļ, bet gan tikai uz priekšu!
Vēzis 22.06 - 22.07
Izdosies sapulces, vari uzņemties organizatora funkcijas. Lai izvairītos no nevajadzīgām vārdu pārmaiņām, centies būt nedaudz pretimnākošāks! Ar līdzīgi domājošajiem sapratīsies lieliski, kamēr ar pārējiem vari nonākt līdz pat strīdam.
Lauva 23.07 - 22.08
Nav izslēgts, ka būsi emocionāls, ātri aizvainosies. Izej ieelpot svaigu gaisu, pastaiga nāks tikai par labu. Rīta cēliens piemērots mācībām, bet vakarā vari nodarboties ar mājas saimniecības lietām.
Jaunava 23.08 - 23.09
Sakontaktē ar draugiem, izmantojot internetu! Pastāv labas iespējas uzlabot attiecības ar otro pusīti. Esi nedaudz kritiskāks pret jaunajiem sadarbības partneriem, ļauj, lai viņi laika gaitā nopelna tavu uzticību.
Svari 24.09 - 23.10
Vakaru būsi nolēmis pavadīt ģimenes lokā. Tu aizrausies ar mistiku, pētīsi dažādas zīmes, visos notikumos meklēsi dziļo jēgu. Atrodi laiku savā ikdienā fiziskām aktivitātēm, par labu nāks arī pastaigas svaigā gaisā.
Skorpions 24.10 - 22.11
Filozofiskais noskaņojums ļaus tev gūt svarīgas atziņas. Kāds var griezties pie tevis pēc padoma. Iespējams, tev parādīsies iespēja uzlabot savus ienākumus.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Labāk pavadi brīvdienu mājīgā atmosfērā. Neatsaki viņam, jo arī tev pašam derētu nedaudz izvēdināt galvu pirms nākamās darba nedēļas. Atvasītes sniegs prieku ar saviem centieniem tev sagādāt pārsteigumu svētkos un labo uzvedību.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Varbūt izdomāsi veidu, kā šodien dabūt brīvdienu. Taču jau agrā pēcpusdienā domāsi kā ātrāk tikt uz mājām, lai varētu nodoties savam hobijam vai izklaidētos. Tevi šodien nespēs apstādināt neviens.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Vakarpusē iespējamas patīkamas iepazīšanās. Kāds zīmes pārstāvis dosies piknikā pie dabas krūts. Iespējams, ka pašam par pārsteigumu radīsi iespēju uzlabot savu finansiālo stāvokli.
Zivis 20.02 - 20.03
Tieksies izzināt pagātnes noslēpumus, apzvanīsi radiniekus vai dosies ciemos pie viņiem. Esi savaldīgs, neļauj maznozīmīgiem sīkumiem izsist sevi no līdzsvara. No vienas puses vēlēsies vienkārši aizmirst visu, kas attiecas uz darbu un doties kurp acis rāda, no otras puses, apzināsies, ka dažas lietas palikušas pusratā.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.9012 0
Krievijas rublis RUB 80.2153 0
ASV dolārs USD 1.1224 0
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Divi čomi sarunājas:
-Tev pavisam drīz ir zelta kāzas.Esi jau izlēmis,ko dāvināsi savai sievai?
-Atceros,sudrabkāzās aizvedu viņu uz Himalajiem...Varbūt atvest atpakaļ?
Vairāk