Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Darba lietas joprojām ieņems primāro lomu. Vakarā iespējamas negaidītas tikšanās. Iespējams, ka attiecības ar otro pusīti veidosies visas saspringtas.
Vērsis 21.04 - 21.05
Radošo profesiju pārstāvjiem sevišķi jauks laiks. Nav izslēgts, ka redzēsi zīmīgus sapņus. Sabiedriska diena, tāpēc centies to pavadīt cilvēkos, apmeklē kādu pasākumu vai uzaicini viesus.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Tu aizrausies ar mistiku, pētīsi dažādas zīmes, visos notikumos meklēsi dziļo jēgu. Viss iesāksies visnotaļ aktīvi, bet dienas gaitā lēnām piezagsies slinkums, zināma apātija. Vakara pusē vēlams pievērsties mērenām fiziskām aktivitātēm.
Vēzis 22.06 - 22.07
Nav izslēgts, ka ar otro pusīti apsvērsiet kāda lielāka pirkuma veikšanu vai pat ģimenes pieaugumu. Būsi pārpildīts ar mīlestību pret tuvākajiem un vēlēsies viņus visādi priecēt, sagādāt pārsteigumus. Būsi ļoti kaislīgs un romantisks.
Lauva 23.07 - 22.08
Iespējams, pavadīsi laiku, pārdomājot savus nākotnes plānus. Neklausies ko par tevi kāds skauģis mēļo, pretējā gadījumā, tu tikai sabojāsi sev omu. Enerģija un dzīvesprieks atgriezīsies, un tu būsi gatavs jauniem darbiem un sasniegumiem.
Jaunava 23.08 - 23.09
Zvaigznes iesaka atturēties no lieliem pirkumiem. Atrodi laiku savā ikdienā fiziskām aktivitātēm, par labu nāks arī pastaigas svaigā gaisā. Zvaigznes šodien iesaka būt piesardzīgākam pie auto stūres.
Svari 24.09 - 23.10
Pēkšņās pārmaiņas plānos var likt tev sajusties nedaudz sadrūmušam, taču nav vērts nokārt degunu. Dienas pirmajā pusē aktuālas var kļūt ar nekustāmo īpašumu saistītas lietas, varbūt plānosi dzīves vietas maiņu. Vakarā noteikti vēlamas relaksējošas nodarbes, kā, piemēram, burbuļvanna un pēc tam masāža mīļotā cilvēka izpildījumā.
Skorpions 24.10 - 22.11
Nāksies pievērsties ģimenes lietu kārtošanai. Pieaugs pārliecība par savām spējām. Būsi līdzjūtīgs, nav pat izslēgts, ka ņemsi dalību kādā labdarības pasākumā.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Kaut arī kopumā neesi pļāpīgs, tomēr šodien prāts tā vien nesīsies uz kādu nelielu mēles patrīšanu. Iespējams, tev nāksies aktīvāk pievērsties sponsoru meklēšanai. Piemērots brīdis, lai saderinātos.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Nostiprināsies kāda draudzība. Brīvdiena solās būt patiesi interesanta un relaksējoša. Iespējams, šodien būsi nedaudz sadrūmis, jo par sevi atgādinās kāds neatrisināts jautājums.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Neaizmirsti pārliecināties par visiem faktiem un noskaidrot patiesību, citādi var gadīties, ka aizstāvi aplamības. Šodien iespējams, vecāku apciemojums vai arī kāds sens draugs ieradīsies pie tevis, tāpēc parūpējies, lai māja ir tīra un ir atbilstošs cienasts. Nav izslēgts, ka būsi nolēmis izveidot interesentu klubiņu vai vienkārši organizēsi kādu saietu.
Zivis 20.02 - 20.03
Var parādīties vēlme apmeklēt astrologu vai pašam uzsākt attiecīgas studijas. Lūgšanas piepildās. Iespējams, ka jauninājumi varētu nodrošināt papildus ienākumus, kas dotajā brīdī tev nenāktu par ļaunu.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8351 0
Krievijas rublis RUB 69.548 0
ASV dolārs USD 1.0801 0
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Kādam uzņēmējam izdevies ļoti augstu apdrošināt savu uzņēmumu. Apmierināts viņš paraksta pēdējos dokumentus.
- Tagad pasakiet, - viņš jautā ierēdnim, - cik es dabūšu, ja mans īpašums rīt nodegs?
- Vispār likumā paredzēti astoņi gadi - nosaka ierēdnis...
Vairāk