Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Pārāk kardinālas pārmaiņas nav vēlamas. Mēģināsi izrauties ārpus ierastā, varbūt dosies kādā spontānā ceļojumā. Priekšā būs nopietni darbi, kuriem būsi gatavojies jau iepriekš, apmeklējot kādus kursus vai konsultējoties ar pieredzējušākiem speciālistiem.
Vērsis 21.04 - 21.05
Nav izslēgts, ka dienas gaitā iztērēsi ne mazums naudas, taču tu par to nebūt neuztrauksies. Veiksmīgs brīdis tiem, kuri saistīti ar tirdzniecības jomu. Vari uzsākt kaut ko jaunu, bet tikai pie nosacījuma, ka visu esi labi izplānojis.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Šodien jāpiesargās no spontāniem gājieniem, ietiepības, greizsirdības izpausmēm. Dienu vari pavadīt ģimeniskā atmosfērā. Kaut arī ideju būs daudz un dažas, no tām tiešām daudzsološas, tomēr tieši finansiālais aspekts var atturēt no to īstenošanas dzīvē.
Vēzis 22.06 - 22.07
Būsi mierīgs un nosvērts, skaidri zināsi ko vēlies un galvenais, kā to panākt. Nav izslēgts, ka meklēsi iespēju iegādāties literatūru, kur smelties kārotās zināšanas. Labāk jutīsies savā istabā aiz aizvērtām durvīm.
Lauva 23.07 - 22.08
Emocijas sitīs augstu vilni. Dienas pirmajā pusē vari risināt saimnieciskus jautājumus, savukārt pēcpusdiena piemērota lietišķām tikšanām. Dienas pirmo pusi var nākties veltīt palīdzot kādam no radiniekiem ar pārvākšanos uz citu dzīvesvietu.
Jaunava 23.08 - 23.09
Iespējams nolemsi iegādāties ezoterisku literatūru vai meklēsi attiecīgu informāciju internetā. Darba lietas joprojām ieņems primāro lomu. Centies risināt darba lietas mierīgi, nošķirot privāto dzīvi no profesionālās jomas.
Svari 24.09 - 23.10
Enerģija un dzīvesprieks atgriezīsies, un tu būsi gatavs jauniem darbiem un sasniegumiem. Dienas pirmajā pusē aktuālas var kļūt ar nekustāmo īpašumu saistītas lietas, varbūt plānosi dzīves vietas maiņu. Labi orientēsies cilvēkos, izpratīsi, kurš no viņiem ir tavs draugs un kurš tikai par tādu izliekas.
Skorpions 24.10 - 22.11
Veiksmīga diena radošiem cilvēkiem. Tava rīcība būs neprognozējama. Labi veidosies attiecības, kas balstītas uz ģimeniskām un fundamentālā vērtībām.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Tu vēlēsies pēc iespējas ātrāk paveikt ikdienas darbus un ļauties privātās dzīves baudīšanai. Iemantosi enerģiska un zinoša cilvēka iespaidu, kas savukārt tev palīdzēs veiksmīgāk risināt darba lietas. Nekautrējies lūgt palīdzību ģimenes locekļiem, varbūt viņi jau ir lietas kursā par taviem plāniem un vēlas palīdzēt.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Tas, vai spēsi kāpt augstāk pa karjeras kāpnēm būs atkarīgs vienīgi no tevis paša un iegūtajām zināšanām. Parūpējies par savu personīgo mantu drošību. Visticamāk, ka būsi ļoti rūpīgi gādājis pārsteigumus tieši gados jaunākajiem tuviniekiem.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Labāk ieklausies pieredzējušu cilvēku teiktajā un atturies no pārgalvībām. Naudas lietas labāk kārtot dienas sākumā. Nebrīnies, ja šodien gribas fantazēt, kaldināt lielus, bet vienlaicīgi utopiskus plānus.
Zivis 20.02 - 20.03
Vakarpusē vari saņemt romantisku pārsteigumu no otrās pusītes. Tava erotiskā dzīve sitīs augstu vilni. Nav izslēgts, ka būsi emocionāls, ātri aizvainosies.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8764 0.0032
Krievijas rublis RUB 73.3644 0.1494
ASV dolārs USD 1.1759 -0.0022
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Džeims Bonds ieiet bāra. Noskata sev pievilcīgu sievieti un piesēžas viņai blakus pie bāra letes. Pasūtijis dzērienu viņš pagriežas pret viņu un saka: My name is Bond. James Bond.
Sieviete atbild: off. Fuck off.
Vairāk