Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Labprāt pieņemsi draugu aicinājumu iesaistīties kādā avantūristiskā pasākumā. Varbūt internetā meklēsi iepazīšanās iespējas. Zvaigznes iesaka laiku pavadīt mājās, tuvinieku lokā.
Vērsis 21.04 - 21.05
Piemērots brīdis, lai saderinātos. Tavas intereses būs ļoti daudzpusīgas, tev vilinās uzreiz vairākas lietas, kuras vēlēsies apgūt. Centies vairāk paļauties uz saviem spēkiem un cik vien var izdarīt pats, jo kādam uzticētais var netikt izpildīts pienācīgā apmērā.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Mīļotais var neapzināti spēlēt tev uz nerviem. Otrā pusīte atbalstīs tevi it visā, ko dari, un liks saprast, ka pat visnereālākās idejas ir īstenojamas. Saskarsmē ar atvasītēm būsi īpaši atsaucīgs un pretimnākošs.
Vēzis 22.06 - 22.07
Svarīgi nevilcināties ar lēmumu pieņemšanu. Būsi enerģētiski uzlādēts, pateicoties tam, ka attiecības ar mīļoto cilvēku ieies jaunā, daudz patīkamā fāzē. Kaut arī labi zināsi, ko gribi sasniegt, uz doto mirkli, realizēt iecerēto var būt diezgan nereāli.
Lauva 23.07 - 22.08
Kaut arī kopumā neesi pļāpīgs, tomēr šodien prāts tā vien nesīsies uz kādu nelielu mēles patrīšanu. Šodien iespējamas dažādas pēkšņas negaidītas situācijas, nāksies ātri reaģēt uz notiekošo. Nekļūsti pārlieku uzstājīgs un spītīgs, tas tikai sarežģīs situāciju vēl vairāk.
Jaunava 23.08 - 23.09
Draugs vai tuvs paziņa sniegs tev tik nepieciešamo morālu atbalstu. Nav izslēgts, ka būsi nolēmis izveidot interesentu klubiņu vai vienkārši organizēsi kādu saietu. Iespējams, šo dienu pavadīsi ārpus mājas, apmeklējot kādu sabiedrisku pasākumu.
Svari 24.09 - 23.10
Cītīgāk paseko savu atvašu brīvā laika aktivitātēm, rosini viņus uz lietderīgākām nodarbēm. Enerģija un dzīvesprieks atgriezīsies, un tu būsi gatavs jauniem darbiem un sasniegumiem. Mazliet nomācošs dienas fons var likt tev sākt uztraukties par mājiniekiem, rūpēties par kādu vai vienkārši pārmērīgi nodoties uzkopšanas darbiem.
Skorpions 24.10 - 22.11
Būsi radošu ideju pārņemts, tā vien alksi, lai kaut ko no tā visa uzsāktu arī realitātē. Attiecībās ar atvasītēm esi atvērtāks un attiecies pret tām kā līdzīgs pret līdzīgu. Izsakoties asāk par kādu tēmu, vari aizskart līdzcilvēku jūtas, no tā gan vajadzētu izvairīties!
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Iespējams, ka attiecības ar otro pusīti veidosies visas saspringtas. Uzlabosies attiecības ar atvasītēm. Būsi katras kompānijas dvēsele, tāpēc par garlaicību nedz tu, nedz tavi līdzgaitnieki sūdzēties nevarēs.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Vakara pusē vēlams pievērsties mērenām fiziskām aktivitātēm. Būsi ļoti gādīgs un atsaucīgs pret ģimenes locekļiem. Atvasītes sniegs prieku ar saviem centieniem tev sagādāt pārsteigumu svētkos un labo uzvedību.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Nekļūsti pārgalvīgs pie auto stūres, atturies no avantūristiskiem izgājieniem. Privātajā dzīvē vēlēsies viest kādas pārmaiņas, par kurām tava otrā pusīte var nebūt ar tevi vienisprātis. Sarunājoties ar augstākstāvošajiem, esi lietišķs, dodot solījumu, kārtīgi izsver vai spēsi turēt doto vārdu.
Zivis 20.02 - 20.03
Būs grūti savākties veicamajiem pienākumiem. Vakarā noteikti vēlamas relaksējošas nodarbes, kā, piemēram, burbuļvanna un pēc tam masāža mīļotā cilvēka izpildījumā. Nelieto medikamentus uz savu galvu, ieteicams vispirms konsultēties ar ārstu.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8948 0.0013
Krievijas rublis RUB 71.4389 -0.2738
ASV dolārs USD 1.1388 -0.0006
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

-Tēti,iedod naudu!
-Dēliņ,kad tu beidzot sapratīsi,ka dzīvē ir daudz svarīgākas lietas par naudu?
-Tēti,es jau to sen esmu sapratis.Vienkārši,kad vedu tās lietas uz kafejnīcu,bez naudas nu nekādi..
Vairāk