Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Var rasties nelielas nesaskaņas ar jaunākajiem ģimenes locekļiem. Tev labi padosies darbs, kas saistīts ar masu medijiem, žurnālistiku. Tu būsi izteikti komunikabls un draudzīgs pret visiem.
Vērsis 21.04 - 21.05
Būsi mierīgs un nosvērts, skaidri zināsi ko vēlies un galvenais, kā to panākt. Kaut arī otrā pusīte nebūs visai iepriecināta par tavām aktivitātēm, tomēr tu būsi stingri nolēmis īstenot iecerēto. Daudz sekmīgāk tev padosies darbs vienatnē.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Nenāksies viegli panākt kompromisu, taču tu neatmetīsi cerības un sasniegsi iecerēto rezultātu. Laba diena dažādu stratēģisku plānu kalšanai. Izvairies no asiem izteicieniem, tie patiesi būs nevietā.
Vēzis 22.06 - 22.07
Būsi enerģētiski uzlādēts, pateicoties tam, ka attiecības ar mīļoto cilvēku ieies jaunā, daudz patīkamā fāzē. Ja nepieciešams, droši vari iesaistīties sabiedriskajās lietās, veidot jaunus lietišķos kontaktus. Tava otrā pusīte būs sajūsmā par tavām pārmaiņām.
Lauva 23.07 - 22.08
Pateicoties savai neatlaidībai un mērķtiecībai, plūksi uzvaras laurus. Labāk ieklausies pieredzējušu cilvēku teiktajā un atturies no pārgalvībām. Labs laiks, lai tiktos ar radošiem cilvēkiem vai kaldinātu nākotnes plānus.
Jaunava 23.08 - 23.09
Mājas dzīvē tieksies pēc miera un klusuma. Šodien iespējams, vecāku apciemojums vai arī kāds sens draugs ieradīsies pie tevis, tāpēc parūpējies, lai māja ir tīra un ir atbilstošs cienasts. Ja tev nav jābūt darbā, noteikti velti laiku partnerattiecībām un dodies kopā izklaidēties, atpūsties.
Svari 24.09 - 23.10
Būsi emocionāli noskaņots, varbūt sastrīdēsies ar kādu tuvinieku. Nopietnāku uzmanību ieteicams veltīt juridiskajām niansēm. Laulātais labprāt var iesaistīties tavās aktivitātēs.
Skorpions 24.10 - 22.11
Varbūt ir vērts padomāt par kopīgu kinoteātra apmeklējumu. Pozitīvas emocijas sniegs kontakts ar bērniem. Īstais brīdis, lai ar saviem ierosinājumiem dotos pie priekšniecības.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Katrā ziņā, velti šo dienu pozitīvu emociju gūšanai. Attiecībās ar atvasītēm var būt grūtāk atrast kopīgu valodu. Būs grūtāk koncentrēties tiešajiem pienākumiem, jo domas kavēsies pie privātajām lietām.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Varbūt izdosies labot kādu pieļautu kļūdu savstarpējās attiecībās, ja vien nekļūsi stūrgalvīgs un neierausies sevī. Kādam zīmes pārstāvim priekšā būs lielie pārvākšanās darbi, kas var izvērsties par visai jautru pasākumu draugu un radu lokā. Nešaubies, bet mērķtiecīgi ej pretim savam mērķim!
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Daži iepazīsies, citi stiprinās esošās attiecības, bet katrā ziņā laiks paies interesanti. Svarīgi, lai tu šodien nejustos vientuļi. Vienīgais ko šodien nedrīkst – kritizēt citus, kļūt stūrgalvīgam!
Zivis 20.02 - 20.03
Sarunājoties ar augstākstāvošajiem, esi lietišķs, dodot solījumu, kārtīgi izsver vai spēsi turēt doto vārdu. Pēkšņās pārmaiņas plānos var likt tev sajusties nedaudz sadrūmušam, taču nav vērts nokārt degunu. Būsi pārpildīts ar mīlestību pret tuvākajiem un vēlēsies viņus visādi priecēt, sagādāt pārsteigumus.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.9132 0
Krievijas rublis RUB 89.1439 0
ASV dolārs USD 1.1833 0
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Puķu pārdevēja garāmejošam puisim:
— Jauno cilvēk, nopērciet šīs skaistās puķes savai meitenei! Visas atdošu, es jau salstu nost, te stāvot.
Puisis:
— Cik puķītes maksā?
Pārdevēja:
— Divi lati gabalā.
Puisis:
— Jums vajag siltāk ģērbties.
Vairāk