Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Tādā veidā ne tikai atslābināsies un atpūtīsies pats, bet arī priecēsi ģimenes locekļu, veltot vairāk laika tieši viņiem. Labi sapratīsies ar gados jaunākiem. Nav izslēgts, ka atvasītes prasīs savu daļu uzmanības.
Vērsis 21.04 - 21.05
Vēlams rūpīgāk pārbaudīt paveiktos darbus vai nav iezagusies kāda neuzmanības kļūda. Lielāku vērību pievērs attiecībām ar priekšniecību. Dienas fons liks ļauties komfortam un fantāzijām, tu grožus palaidīsi brīvi.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Iespējams, ka pašam par pārsteigumu radīsi iespēju uzlabot savu finansiālo stāvokli. Radošo profesiju pārstāvjiem sevišķi jauks laiks. Veiksmīga diena radošiem cilvēkiem.
Vēzis 22.06 - 22.07
Neatsaki viņam, jo arī tev pašam derētu nedaudz izvēdināt galvu pirms nākamās darba nedēļas. Nav izslēgts, ka būsi emocionāls, ātri aizvainosies. Varbūt agrāk bijāt ienaidnieki vai konkurenti, bet tagad sāksiet izjust cieņu viens pret otru.
Lauva 23.07 - 22.08
Nav izslēgts, ka būsi juteklisks, emocionāls un nedaudz pazemināsies enerģētiskais tonuss. Būsi apņēmies novērst trūkumus un uzlabot darba organizāciju. Atpūtīsies pēc sirds patikas.
Jaunava 23.08 - 23.09
Lēnā garā vari izplānot nākamās nedēļas darbus. Kavēsies atmiņās par pagājušo. Vakarā iespējamas negaidītas tikšanās.
Svari 24.09 - 23.10
Spēsi aizraut partneri, kurš labprāt iesaistīties kopīgos darbos. Neklausies ko par tevi kāds skauģis mēļo, pretējā gadījumā, tu tikai sabojāsi sev omu. Izvēdini galvu no visiem darbiem un pienākumiem.
Skorpions 24.10 - 22.11
Tie, kuriem patīk antikvāras lietas un mākslas priekšmeti, nežēlos līdzekļus, lai tos iegādātos. Iespējams, vēlēsies, lai tevi pamana kāds pretējā dzimuma pārstāvis. Padosies ar mājas saimniecību saistītās lietas.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Kaut arī ideju būs daudz un dažas, no tām tiešām daudzsološas, tomēr tieši finansiālais aspekts var atturēt no to īstenošanas dzīvē. Ja spēsi mīlēt sevi, arī citi redzēs tevi jaunā gaismā. Piemērots brīdis, lai saderinātos.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Visu konfliktu pamatā būs tikai pārpratumi, nekāda nopietnāka pamata tiem nebūs. Viena no tām dienām, kad paliek pašam sevis žēl. Tava intuīcija darbosies nevainojami.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Vēlēsies vairāk laika pavadīt vienatnē. Tev pēkšņi būs svarīgi, vai spēj atstāt vajadzīgo iespaidu uz cilvēkiem, vai patīc apkārtējiem. Neļauj bijušajiem notikumiem izsist sevi no sliedēm, ja esi ko ieplānojis, tad dari to!
Zivis 20.02 - 20.03
Galva būs pilna jaunu ideju, arī tuvinieki neskoposies ar savējām. Laulātais it visā centīsies sniegt morālo atbalstu. Labāk atturies no parādsaistībām.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8802 0
Krievijas rublis RUB 75.2418 0
ASV dolārs USD 1.147 0
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Ko uzreiz pēc seksa saka ļaudis, sadalījums pēc horoskopa zīmes:

Auns: "Ok... Aiziet pa jaunam!"
Vērsis: "Ēst gribu! Padod man picu!"
Dvīnis: "Kur ir TV pults?"
Vēzis: "Kad mēs precēsimies?"
Lauva: "Es taču biju lielisks(-a)?"
Jaunava: "Paga, es apskatīšu palagu."
Svari: "Ja Tev patika, tad man arī patika."
Skorpions: "Nu, tagad laikam Tevi var atsiet."
Strēlnieks: "Nezvani man, es pats(-i) piezvanīšu."
Mežāzis: "Tev ir vizītkarte?"
Ūdensvīrs: "ē, bet tagad pamēģinam bez drēbēm!"
Zivis: "Tad kā, Tu saki, Tevi sauc?"
Vairāk