Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Laba diena dažādu stratēģisku plānu kalšanai. Nav izslēgts, ka šodien tev vajadzēs pievērsties nopietnākiem audzināšanas pasākumiem. Ieteicams vairāk ieklausīties partnerī, atturēties no spītības.
Vērsis 21.04 - 21.05
Kārosi pēc jauniem sasniegumiem. Gribēsi iesaistīt savos plānos pēc iespējas vairāk cilvēku, jo patiks darboties komandā. Neatsaki sev gastronomiskus priekus, gan jau par figūru padomāsi citu dienu.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Saskarsmē ar kolēģiem būsi nedaudz noslēgts. Pēcpusdienā gaisotne kļūs nedaudz nomācoša, tāpēc centies pēc iespējas koncentrēties uz pozitīvo. Varbūt mācīsies vai lasīsi kādu aizraujošu literatūru.
Vēzis 22.06 - 22.07
Gribēsi nesteidzīgi izbaudīt klusu divvientulību ar mīļoto cilvēku. Padosies ar mājas saimniecību saistītās lietas. Iespējams, pat saņemsi kādu interesantu piedāvājumu, kas ļaus tev pilnvērtīgāk izpaust savus talantus.
Lauva 23.07 - 22.08
Centies prātīgi izvērtēt esošo situāciju, lai pēc tam nav jānožēlo sava izvēle. Tev labi padosies darbs, kas saistīts ar masu medijiem, žurnālistiku. Labāk centies visu risināt diplomātiskā ceļā!
Jaunava 23.08 - 23.09
Jo optimistiskāk sevi noskaņosi, jo lielākas izredzes, ka īstenosi nepieciešamo! Vakarpusē būsi nobriedis iet izklaidēties kopā ar draugiem. Lielāku vērību pievērs attiecībām ar priekšniecību.
Svari 24.09 - 23.10
Iespējams, šodien būsi nedaudz sadrūmis, jo par sevi atgādinās kāds neatrisināts jautājums. Šodien jāpiesargās no spontāniem gājieniem, ietiepības, greizsirdības izpausmēm. Atpūtīsies pēc sirds patikas.
Skorpions 24.10 - 22.11
Tevi var neapmierināt darba apstākļi. Nespēsi īsti saprast, ko vēlaties. Centies strādāt ar problēmas cēloni, nevis tikai cīnies ar sekām.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Šodien vajadzētu atturēties no lieliem pirkumiem, jo tie visticamāk nesniegs kāroto gandarījumu. Vakarā jau laicīgi sāksi plānot savas turpmākās aktivitātes. Nav izslēgts, ka būs jāpieņem diezgan svarīgs lēmums.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Varbūt kaut kur dosies kopā ar mīļoto cilvēku, baudīsi klusu divvientulību. Varbūt tev nepieciešams izrunāties ar kādu cilvēku, lai atvieglotu dvēseli. Veiksmīgi risināsi dažādus prāta, loģikas uzdevumus.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Varbūt dosies strādāt vai pa telefonu risināsi kādas darīšanas. Iespējams, tev vajadzēs tikt galā uzreiz ar vairākiem pienākumiem. Liksies, ka visam šodien jānorit pēc tavas gribas.
Zivis 20.02 - 20.03
Kaut arī kopumā neesi pļāpīgs, tomēr šodien prāts tā vien nesīsies uz kādu nelielu mēles patrīšanu. Gribēsi, lai attiecībās viss būtu salikts skaidri pa plauktiņiem. Būsi ļoti komunikabls un pretimnākošs, nespēsi nevienam atteikt savu palīdzību - ne morālu, ne finansiālu.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8766 0.0029
Krievijas rublis RUB 73.5314 -0.0263
ASV dolārs USD 1.1648 0.011
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Bārā pie bārmeņa pienāk klāt vīrietis un saka:
-Bārmen, redzi aiz tevis uz skapja to krūzi.
-Jā redzu, nu un?
-Saderam uz 300$ ka es tajā iečurāšu stāvot no šejienes un ne pile nenotecēs garām.
Bārmenis tāds priecīgs skatās un saka - Nu labi saderam!
Vīrietis sāk čurāt, viņš nočurā visu leti, grīdu, pudeles, sienu un pat bārmeni! Bet netrāpa ne piles tajā krūzē.
Bārmenis dikti priecīgs, nomīzts smejas un saka, nu dod šurp 300$.
Vīrietis saka - Pagaidi - un aiziet pie biljarda galda un tūlīt atgriežas dikti priecīgs!
Bārmenis jautā - ko tu tik priecīgs? Tu tak tikko zaudēji derībās 300$.
Vīrietis atbild - Vai redzi tos pie biljarda galda? Es ar katru no viņiem saderēju uz 500$, ka te visu nočurāšu un tu par to būsi vēl pie tam priecīgs!
Vairāk