Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Daži to uztverts ar humoru, taču dažiem tavi norādījumi var nepatikt, kam dēļ var rasties nelielas domstarpības. Iespējams, kāds ietekmīgs paziņa palīdzēs tev īstenot profesionālajā jomā iecerēto. Varbūt tev nepieciešams izrunāties ar kādu cilvēku, lai atvieglotu dvēseli.
Vērsis 21.04 - 21.05
Izej ieelpot svaigu gaisu, pastaiga nāks tikai par labu. Visam ko šodien veiksi, piemitīs sacensības gars. Centies būt atvērtāks un pretimnākošāks.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Vēlēsies pazvilnēt dīvānā, izlasīt jaunāko informāciju žurnālos un sazināties ar domubiedriem. Vēlams būt piesardzīgākam ar visa veida elektroierīcēm. Svarīgi nevilcināties ar lēmumu pieņemšanu.
Vēzis 22.06 - 22.07
Dienas pirmajā pusē vari risināt saimnieciskus jautājumus, savukārt pēcpusdiena piemērota lietišķām tikšanām. Vēlēsies apzināties savas turpmākās iespējas, izvērtēsi kāds rīcības modelis dotajā situācijā ir vispiemērotākais. Darbā būsi atvērts, dzīvespriecīgs, bet atnākot mājās noslēgsies sevī vai pat sāksi strīdēties ar tuviniekiem.
Lauva 23.07 - 22.08
Nav īstais laiks finanšu lietu kārtošanai. Liela nozīme būs taviem kontaktiem. Var kļūt aktuālas ar transportu un pārvadājumiem saistītas lietas.
Jaunava 23.08 - 23.09
Būs grūtāk koncentrēties tiešajiem pienākumiem, jo domas kavēsies pie privātajām lietām. Centies risināt darba lietas mierīgi, nošķirot privāto dzīvi no profesionālās jomas. Vēlams vairāk ieklausīties gados vecāku cilvēku ieteikumos.
Svari 24.09 - 23.10
Ar laulāto var izvērsties interesanta saruna par nākotnes plāniem. Atdzims kādas simpātijas vai satiksi cilvēku no pagātnes. Būsi aizņemts ar karjeras veidošanu, tomēr centies atrast laiku, lai satiktu savus vecākus, ja nedzīvo ar viņiem kopā.
Skorpions 24.10 - 22.11
Tevī var mosties kāre pēc piedzīvojumiem. Veiksmīgs brīdis tiem, kuri saistīti ar tirdzniecības jomu. Nav izslēgts, vakarā dosies izklaidēties ārpus mājas.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Vakarā, iespējams, tiksi uzaicināts uz kādu jautru ballīti. Visticamāk pievērsies mājokļa labiekārtošanai, kā arī labprāt pierādīsi savas kulināra dotības. Pateicoties savām zināšanām un autoritatīvajam tēlam, vari gūt apkārtējo atzinību.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Aktualizēsies ar intīmo dzīvi saistītas lietas. Nav izslēgts, ka izdosies uzlabot savu finansiālo stāvokli. Iespējams, apcerēsi kādu visai vērienīgu ieceri, kuras īstenošanai būsi nolēmis piesaistīt vairākus radiniekus.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Sabiedriska diena, tāpēc centies to pavadīt cilvēkos, apmeklē kādu pasākumu vai uzaicini viesus. Neatsaki sev gastronomiskus priekus, gan jau par figūru padomāsi citu dienu. Neļaujies šaubām, bet drošāk attiecies pret jaunām iespējām.
Zivis 20.02 - 20.03
Tevi var sākt interesēt filozofiskas tēmas. Varbūt dosies strādāt vai pa telefonu risināsi kādas darīšanas. Izsakoties asāk par kādu tēmu, vari aizskart līdzcilvēku jūtas, no tā gan vajadzētu izvairīties!

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8576 -0.0006
Krievijas rublis RUB 70.8149 0.329
ASV dolārs USD 1.1006 -0.0009
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Dēls atnāk uz mājām bez rokas un vienas acs.
Māte jautā:"Dēliņ, kas noticis?"
Dēls:"A, saderēju ar kaimiņu Jurku uz savu aci, ka viņš man nenoraus roku!"
Vairāk