Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Labāk atturies no parādsaistībām. Vēlams apspriest šīs dienas aktivitātes ar partneri, jo tieši viņam var būt pāris sakarīgu ideju kopīgai laika pavadīšanai. Neaizmirsti pārliecināties par visiem faktiem un noskaidrot patiesību, citādi var gadīties, ka aizstāvi aplamības.
Vērsis 21.04 - 21.05
Tava rīcība būs mērķtiecīga. Ja nepieciešams, vari uzstāties plašākas publikas priekšā, kā arī organizēt prezentācijas. Diezgan saasināti uztversi apkārt notiekošo, sevišķi jūtīgi reaģēsi uz kritiku, aizrādījumiem.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Biznesa aktivitātes nav vēlams, labāk pavadi dienu mājas apstākļos. Spēsi labi komunicēt ar pircējiem, pierādīsi, ka tev var ticēt uz vārda. Ieteicams vairāk ieklausīties partnerī, atturēties no spītības.
Vēzis 22.06 - 22.07
Esi pacietīgāks un nogaidi labāku laiku savu plānu īstenošanai. Dodies ciemos pie sev tuviem cilvēkiem. Nez vai darbs būs pirmajā vietā.
Lauva 23.07 - 22.08
Šodien nekļūsti pārlieku uzstājīgs! Mazināsies spriedze attiecībās ar līdzcilvēkiem. Labi orientēsies cilvēkos, izpratīsi, kurš no viņiem ir tavs draugs un kurš tikai par tādu izliekas.
Jaunava 23.08 - 23.09
Nav labs laiks, lai rosītos kopīgā ģimenes biznesā, jo tas var radīt konfliktus jūsu starpā. Tu vēlēsies pēc iespējas ātrāk paveikt ikdienas darbus un ļauties privātās dzīves baudīšanai. Labs laiks, lai pabūtu kopā ar intelektuāliem, filozofiskiem cilvēkiem.
Svari 24.09 - 23.10
Komunicēsi ar personām, kuras tev ir patīkamas, un no kurām vari ko mācīties. Centies staigāt ar augstu paceltu galvu un smaidīt, tad arīdzan viss ātri vien atrisināsies! Visticamāk ķersies klāt radošiem projektiem, jo tevi būs skārusi iedvesma.
Skorpions 24.10 - 22.11
Tava erotiskā dzīve sitīs augstu vilni. Piemērots brīdis, lai realizētu ar reklāmu, dažādām prezentācijām saistītus projektus. Nemeklē vainīgos, jo skaidrs ir viens – pats vien esi kaut kur pieļāvis kļūdu.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Vari risināt finanšu un juridiskos jautājumus. Šodien nebūtu vēlams kārtot juridiskas lietas. Viss iesāksies visnotaļ aktīvi, bet dienas gaitā lēnām piezagsies slinkums, zināma apātija.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Domās būsi kaut kur tālu prom. Var rasties nelielas nesaskaņas ar jaunākajiem ģimenes locekļiem. Būsi diezgan nepraktisks, var pat teikt izšķērdīgs.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Būsi enerģētiski uzlādēts, pateicoties tam, ka attiecības ar mīļoto cilvēku ieies jaunā, daudz patīkamā fāzē. Vēlēsies pazvilnēt dīvānā, izlasīt jaunāko informāciju žurnālos un sazināties ar domubiedriem. Sakārtosies ar darbu saistīti jautājumi.
Zivis 20.02 - 20.03
Centies saglabāt mieru. Notici sev un neuzskati, ka nevari sasniegt virsotni! Vakaru labāk pavadi kopā ar mīļoto cilvēku.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8766 0
Krievijas rublis RUB 73.5314 0
ASV dolārs USD 1.1648 0
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Cienītais, jūs pēdējās pusstundas laikā jau 8 reizi nākat pirkt biļeti uz vienu un to pašu filmu - saka kasiere.
- Zinu tas tikai tādēļ ka pie zāles ieejas stāv kāds idiots kurš saplēš visas manas biļetes.
Vairāk