Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Laba diena, lai ģimenes lokā pievērstos kādām patiesām vērtībām, apceļotu dzimto zemi vai satiktu vecākus. Daži iepazīsies, citi stiprinās esošās attiecības, bet katrā ziņā laiks paies interesanti. Tu vēlēsies uzturēt savā darba kolektīvā radošu, draudzīgu atmosfēru.
Vērsis 21.04 - 21.05
Varbūt tavas domas mainīsies kāda kolēģa iespaidā. Diena aizritēs ļoti steidzīgi. Labi sapratīsies ar gados jaunākiem.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Tā kā pēc dabas esi konservatīvs, nevēlēsies pieņemt krasus jauninājumus, vairāk pieturēsies pie pārbaudītām vērtībām. Vairāk uzmanības vajadzēs veltīt atvasītēm, viņu audzināšanai. Nekļūsti aizmāršīgs, izklaidīgs, it sevišķi, kārtojot finansiālos jautājumus.
Vēzis 22.06 - 22.07
Iespējams, saņemsi negaidītu dāvanu vai kādu ielūgumu. Apstākļi var iegriezties tā, ka plāni par došanos kādā braucienā jāatliek un diena jāpavada mājās. Visam ko šodien veiksi, piemitīs sacensības gars.
Lauva 23.07 - 22.08
Būs grūti iekļauties darba ritmā. Var gadīties neparedzēti izdevumi. Attiecībās ar otro pusīti valdīs harmonija.
Jaunava 23.08 - 23.09
Būsi līdzjūtīgs, nav pat izslēgts, ka ņemsi dalību kādā labdarības pasākumā. Šodien nav vēlami lieli pirkumi. Lielāku vērību pievērs attiecībām ar priekšniecību.
Svari 24.09 - 23.10
Šodien vajadzētu atturēties no lieliem pirkumiem, jo tie visticamāk nesniegs kāroto gandarījumu. Darba ziņā viss būs atkarīgs no tava gribasspēka un apņēmības. Nav izslēgts,ka uzņemsi lielāku skaitu ciemiņus pie sevis un visādi rūpēsies, lai viesiem būtu labs noskaņojums.
Skorpions 24.10 - 22.11
Labāk velti laiku ģimenei, varbūt dodieties kopā kaut kur atpūsties. Būsi mierīgs un nosvērts, skaidri zināsi ko vēlies un galvenais, kā to panākt. Iespējams, pievērsīsies ar reklāmu, dažādām prezentācijām saistītu jautājumu risināšanai.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Liksies, ka visam šodien jānorit pēc tavas gribas. Labās attiecības ar apkārtējiem ļaus vieglāk īstenot iecerēto, veidot jaunus kontaktus. Patiks komunicēt ar cilvēkiem, kas pārzin ezoteriskas tēmas.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Būsi apņēmības pilns uzsākt jaunas lietas. Tas attieksies gan uz tavu privāto dzīvi, gan profesionālo darbību. Tas, vai spēsi kāpt augstāk pa karjeras kāpnēm būs atkarīgs vienīgi no tevis paša un iegūtajām zināšanām.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Vakaru velti savai otrajai pusītei. Uzlabosies tavas saskarsmes spējas ar līdzcilvēkiem. Tev pēkšņi būs svarīgi, vai spēj atstāt vajadzīgo iespaidu uz cilvēkiem, vai patīc apkārtējiem.
Zivis 20.02 - 20.03
Iespējams, rūpēsies par sava uzņēmuma dokumentāciju, kārtosi lietas ar valsts institūcijām. Psiholoģiski sarežģīta diena. Attiecības ar bērniem uzlabosies, jo spēsi paraudzīties uz pasauli ar viņu acīm.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8864 -0.0026
Krievijas rublis RUB 85.9486 -2.1899
ASV dolārs USD 1.0956 -0.0078
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Divas blondīnes satiekas nosvinēt laimīgu notikumu. Vienai no blondīnēm piedzimuši dvīnīši.
- Vai, mīļā tāds prieks par tevi! Kā tad sauksi?
- Nu, pašlaik man trūkst ideju. Varbūt Tev prātā nāk kāds skanīgi vārdi?
- Neko labāku par Dolče un Gabana es nevaru iedomāties...


- Kas notiek tad, kad blondīne apēd skudru...?
- Viņai vēderā ir daudz vairāk smadzeņu nekā galvā..


Vairāk