Biezais brauc ar savu mersi, un notriec mentu

Biezais brauc ar savu mersi, un notriec mentu.. štuko ka dirsā ir un kautkur jānoslēpj.. iemet bagāžniekā un aizbrauc uz kapiem.. tur kapracis minimāli iedzēris un biezais pieiet pie šā:"es tev dodu 100LS, tev viņš jāaprok un tas paliek starp mums,ok?" kapracis:"ok".. labs ir viss nokārtots... nākamajā dienā biezais ATKAL notriec mentu un ilgi nedomādams ved uz kapiem.. kapracis jau sadzēries.. atkal biezais iedo sotaku un kapracis aprok.. ok biezais brauc mājās.. ceļa malā patruļējošie policisti sarunājas savā mašīnā:"ko viņs tur katru dienu kapos var darīt?! braucam skatities.." aizbrauc un skatās tur kapracis guļ piedzēries ar lāpstu rokā.. ments ar kāju pabaksta viņam:"eu kas tev?".. kapracis ka ceļās-ievelk mentam ar lāpstu pa galvu un saka:"tu mērgli cik reizes tevi var rakt?!"
Kategorijas: Menti un bandīti
Atslēgvārdi:

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8462 0
Krievijas rublis RUB 84.9702 0
ASV dolārs USD 1.1291 0
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Trīs resni vācieši atbrauc uz Latviju un sarunā,ka pirmās četras frāzes,kuras dzirdēs,iemācīsies.Viņi iet un nāk pretī puikas un apsaukājas-trīs resni vācieši,trīs resni vācieši!Vācieši to iegaumē un iet tālāk.Tur sarunājas māte ar bērniem:
-Ar ko mēs šodien ēdīsim?
-Ar nazīšiem un dakšiņām,ar nazīšiem un dakšiņām!
Vācieši iegaumē bērnu teikto,jo tas viņiem liekas vieglāk.Ejot tālāk viņi redz kā meitene baro krokodīlu un krokodīls saka-hram ā,ņamm,ņamm,ņamm,hram ā ņamm,ņamm,ņamm.Vācieši to iegaumē un iet tālāk,tur puikas skrien uz kino un sauc-skriesim,ieņemsim labākās vietas,skriesim,ieņemsim labākās vietas.Arī to viņi iegaumē un iet tālāk.Tur ir policisti un saka:
-Te nesen notikusi slepkavība,vai jūs nezinat kas to izdarījis?
-Trīs resni vācieši,trīs resni vācieši!
-Ar ko jūs viņu nogalinājāt?
-Ar nazīšiem un dakšiņām,ar nazīšiem un dakšiņām!
-Ak Dievs!Ko jūs izdarījāt ar līķi?
-Hram ā,ņamm,ņamm,ņamm,hram ā,ņamm,ņamm,ņamm.
-Nu viss,puiši,vedam viņus uz cietumu!
-Skriesim,ieņemsim labākās vietas,skriesim,ieņemsim labākās vietas!
Vairāk