Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Nekādā ziņā neatkāpies no saviem mērķiem, aktīvāk aizstāvi savas un tuvinieku intereses. Ar līdzīgi domājošajiem sapratīsies lieliski, kamēr ar pārējiem vari nonākt līdz pat strīdam. Būsi sabiedriski aktīvs.
Vērsis 21.04 - 21.05
Nespēsi īsti saprast, ko vēlaties. Pēcpusdienā gaisotne kļūs nedaudz nomācoša, tāpēc centies pēc iespējas koncentrēties uz pozitīvo. Ja komunicēsi ar agresīvi noskaņotām personām, tas visticamāk beigsies ar skaļu strīdu.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Tev piemitīs īstas stratēģa dotības. Centies pievērst lielāku uzmanību formalitātēm. Nedēļu sāksi uz optimistiskas nots.
Vēzis 22.06 - 22.07
Vēlēsies, lai viss notiek pēc tava prāta un apkārtējo viedokļus, ja tie nesakritīs ar tavējo, uztversi par atrunām. Kontaktējies tikai ar tiem, kam patiesi uzticies un kuru sabiedrībā jūties nepiespiesti. Gribēsi aizbraukt uz bērnības vietām un satikt tuviniekus.
Lauva 23.07 - 22.08
Centies tikt pāri vājuma brīdim. Pēc tam pats sapratīsi, ka viss nav tik drūms, kā varētu likties. Mājas dzīvē tieksies pēc miera un klusuma. Pastāv labas iespējas uzlabot attiecības ar otro pusīti.
Jaunava 23.08 - 23.09
Prātā būs ar tavu vaļasprieku saistītas lietas. Esi pacietīgāks un nogaidi labāku laiku savu plānu īstenošanai. Mīlestības diena.
Svari 24.09 - 23.10
Būsi ļoti kaislīgs un romantisks. Ja sajūties nedaudz sadrūmis, izej sabiedrībā, izbaudi kādu mākslas vai izklaides pasākumu. Šodien labāk padosies individuāls darbs.
Skorpions 24.10 - 22.11
Vari palasīt kādu mīlas romānu. Vēlēsies kaut ko mainīt savā profesionālajā jomā, ar cerību, ka šīs izmaiņas nākotnē varētu nodrošināt apjomīgāku un stabilāku peļņu. Ja būsi sabiedrisks, izdosies piesaistīt domubiedrus.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Būs grūtāk koncentrēties tiešajiem pienākumiem, jo domas kavēsies pie privātajām lietām. Ja tev veiksies ar materiālo momentu, īstenosi savas ieceres bez īpašas aizķeršanās. Nenāksies viegli panākt kompromisu, taču tu neatmetīsi cerības un sasniegsi iecerēto rezultātu.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Pastiprināsies intuīcija. Iespējams, tu pārstāvēsi kādas personas viedokli plašākā sabiedrībā. Visā saskatīsi negācijas, nemeklēsi izeju no situācijas.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Labāk velti laiku ģimenei, varbūt dodieties kopā kaut kur atpūsties. Tavās rokās var nonākt daudz dažādas informācijas, kas savukārt var radīt zināmu apjukumu. Laba diena, lai apmeklētu semināru vai mācītu citus, ja esi pedagogs.
Zivis 20.02 - 20.03
Laba diena dažādu stratēģisku plānu kalšanai. Centies atturēties no svarīgu līgumu parakstīšanas. Tavas atvasītes var sagādāt galvassāpes.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8785 0
Krievijas rublis RUB 82.8075 0
ASV dolārs USD 1.0785 0
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Skolotāja:
- Bērni kādas zāles jūs zinat?
Līga:
- Citramons, pret galvassāpēm.
Pēteris:
- Bronteksīns, klepus zāles
Janka:
- Viagra
Skolotāja:
- Un pret ko tās ir ?
Janka:
- Pret caureju.
Skolotāja:
- Kas tev liek tā domāt ?
Janka:
- Mamma parasti kliedz tētim virsū "Tač iedzer VIAGRU moš tad tev tas sūds paliks ciets!"
Vairāk