Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Vairāk uzmanības vajadzēs veltīt atvasītēm, viņu audzināšanai. Pieaugs pārliecība par savām spējām. Nedēļu sāksi uz optimistiskas nots.
Vērsis 21.04 - 21.05
Vakarpusē būsi nobriedis iet izklaidēties kopā ar draugiem. Dienu vari pavadīt ģimeniskā atmosfērā. Labs brīdis tiem, kuri meklē jaunas iepazīšanās iespējas.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Daži labāk dos priekšroku darbam. Tava palīdzība būs nesavtīga un no sirds, taču kāds to tomēr var pārprast un pavērst nepatīkamā gaismā. Vēlēsies būt pēc iespējas neatkarīgāks.
Vēzis 22.06 - 22.07
Tu darīsi visu, lai stiprinātu ģimenes saites, savāktu kopā radiniekus, kamdēļ varbūt rīkosi kādu tuvinieku saietu. Noteikti iesaisti savās aktivitātēs arī pārējos mājiniekus. Nesāc skaidroties ar laulāto draugu! Ja spēsi mīlēt sevi, arī citi redzēs tevi jaunā gaismā.
Lauva 23.07 - 22.08
Negribēsi pakļauties, tāpēc arī attiecībās nepieļausi, lai kāds nosaka toni. Nav izslēgts, ka pēkšņi uzradīsies kāds piedāvājums piepelnīties. Attiecībās ar apkārtējiem ievērosi zināmu distanci, būs grūti uzticēties un paļauties.
Jaunava 23.08 - 23.09
Gribēsi piekopt nedaudz aktīvāku atpūtas veidu, jo visticamāk, vakardienu būsi pavadījis mājās, radu lokā. Esi pacietīgāks un nogaidi labāku laiku savu plānu īstenošanai. Izvairies no asiem izteicieniem, tie patiesi būs nevietā.
Svari 24.09 - 23.10
Tava darba diena būs ļoti noslogota. Pašam īsti neapjaušot, būsi piekritis jautriem piedzīvojumiem kopā ar draugiem vai radiniekiem. Pastāv labas iespējas uzlabot attiecības ar otro pusīti.
Skorpions 24.10 - 22.11
Ezoteriskajām un filozofiski noskaņotajiem, diena paies mierīgāk. Enerģija burtiski staros no tevis. Iespējams, pieņemsi jaunu izaicinājumu un pilns apņēmības tieksies nospraustā mērķa virzienā.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Vēlams vairāk ieklausīties gados vecāku cilvēku ieteikumos. Attiecībās ar atvasītēm var būt grūtāk atrast kopīgu valodu. Darbā būsi atvērts, dzīvespriecīgs, bet atnākot mājās noslēgsies sevī vai pat sāksi strīdēties ar tuviniekiem.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Priekšā būs nopietni darbi, kuriem būsi gatavojies jau iepriekš, apmeklējot kādus kursus vai konsultējoties ar pieredzējušākiem speciālistiem. Pret darba lietām attieksies ar lielu atbildības sajūtu. Romantiskām vakariņām, sekos tik pat tīkams turpinājums.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Tava erotiskā dzīve sitīs augstu vilni. Ar līdzīgi domājošajiem sapratīsies lieliski, kamēr ar pārējiem vari nonākt līdz pat strīdam. Gribēsi, lai attiecībās viss būtu salikts skaidri pa plauktiņiem.
Zivis 20.02 - 20.03
Tu vēlēsies uzturēt savā darba kolektīvā radošu, draudzīgu atmosfēru. Tev droši varēs uzticēt kārtot juridiskus jautājumus, taču naudas lietās esi uzmanīgāks, it sevišķi, ja rīkojies ar svešiem līdzekļiem. Nav izslēgts, ka būsi nolēmis izveidot interesentu klubiņu vai vienkārši organizēsi kādu saietu.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8913 0.0012
Krievijas rublis RUB 90.0123 -0.0996
ASV dolārs USD 1.189 0.0025
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Korespondents vecākai dāmai pie kinoteātra jautā:
- Kā jums liekas, vai kino nav pārāk daudz seksa un vardarbības?
- Redziet kinoteātrī es skatos tikai uz ekrānu. Tam, kas notiek apkārt es nepievēršu uzmanību.
Vairāk