Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Ja nevēlies doties uz kādu sabiedrisku pasākumu, labāk pavadi dienu vienatnē, apkopo domas. Nopietnāku uzmanību ieteicams veltīt juridiskajām niansēm. Būs grūtāk saprast, ko īsti vēlies.
Vērsis 21.04 - 21.05
Stress un neapmierinātība, kas uzkrāta dienas gaitā var negatīvi ietekmēt attiecības ar ģimenes locekļiem. Labāk pievērsies kaut kam vienam, necenties paveikt uzreiz vairākus darbus vienlaicīgi, jo pretējā gadījumā, var rasties neuzmanības kļūdas, kuras var radīt nevēlamas sekas. Būsi līdzjūtīgs, nav pat izslēgts, ka ņemsi dalību kādā labdarības pasākumā.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Attiecībās ar otro pusīti tev jābūt stipram un emocionāli noturīgam. Liksies, ka visam šodien jānorit pēc tavas gribas. Neļaujies emocijām, ja kādam ienāk prātā tevi aizvainot.
Vēzis 22.06 - 22.07
Labāk centies it visā saskatīt pozitīvo un uz to arī koncentrēties. Šodien nebūtu vēlams kārtot juridiskas lietas. Aizrausies ar netradicionālām lietām.
Lauva 23.07 - 22.08
Iespējams, rīta cēlienu pavadīsi strādājot, bet vēlāk pēc laba darba vēlēsies arī kārtīgi atpūsties. Šodien jāpiesargās no spontāniem gājieniem, ietiepības, greizsirdības izpausmēm. Savā galvā pārcilāsi katru iespēju nopelnīt papildus līdzekļus.
Jaunava 23.08 - 23.09
Mēģināsi izrauties ārpus ierastā, varbūt dosies kādā spontānā ceļojumā. Var rasties nesaskaņas ar laulāto. Labāk pavadi brīvdienu mājīgā atmosfērā.
Svari 24.09 - 23.10
Tu aizrausies ar mistiku, pētīsi dažādas zīmes, visos notikumos meklēsi dziļo jēgu. Darbā būsi atvērts, dzīvespriecīgs, bet atnākot mājās noslēgsies sevī vai pat sāksi strīdēties ar tuviniekiem. Esi pēc iespējas apdomīgāks un nestreb karstu.
Skorpions 24.10 - 22.11
Tev labi padosies darbs, kas saistīts ar masu medijiem, žurnālistiku. Tu darīsi visu, lai stiprinātu ģimenes saites, savāktu kopā radiniekus, kamdēļ varbūt rīkosi kādu tuvinieku saietu. Nekautrējies lūgt palīdzību ģimenes locekļiem, varbūt viņi jau ir lietas kursā par taviem plāniem un vēlas palīdzēt.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Būsi enerģētiski uzlādēts, pateicoties tam, ka attiecības ar mīļoto cilvēku ieies jaunā, daudz patīkamā fāzē. Dienas pirmajā pusē vari risināt saimnieciskus jautājumus, savukārt pēcpusdiena piemērota lietišķām tikšanām. Tieksies pēc pretējā dzimuma uzmanības.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Ja iesi visiem pretī ar saskābušu seju, tad neko iepriecinošāku arī pretī nesagaidīsi. Labs brīdis, lai pabūtu kopā ar ģimeni. Tu pratīsi pārliecināt savus sarunu biedrus par sava viedokļa pareizību.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Nevēlēsies koncentrēties uz maznozīmīgām lietām, bet gan ķerties vērsim pie ragiem un paveikt ko patiesi ievērības cienīgu. Vislabāk izbrauc kaut kur pie dabas, nevis apmeklē sabiedriskus pasākumus telpās. Enerģija burtiski staros no tevis.
Zivis 20.02 - 20.03
Darba lietās īpašas pārmaiņas nav gaidāmas. Apstākļi var iegriezties tā, ka plāni par došanos kādā braucienā jāatliek un diena jāpavada mājās. Laulātais var sniegt vēlamo morālo atbalstu.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8794 0
Krievijas rublis RUB 75.0816 0
ASV dolārs USD 1.126 0
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Pie tēvoča Nikolas katru dienu nāk bariem sieviešu. Ciema vīrieši neizprātnē - kas viņam tāds, kas nav citiem. Kādu dienu nolemj noskaidrot. Izstāv rindu, ienāk pie tēvoča, apsēžas. Tēvocis Nikola sēž šupurļkrēslā un šupojas. Beidzot viens vīrs neiztur un nopras:
- Tēvoci Nikola, kas tevī tāds, kas nav mums visiem?
Tēvocis Nikola nolaiza uzaci ar mēli un nosaka:
- Nu nav jau manī nekas tāds īpašs
Vairāk