Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Var nenākties viegli rast kopīgu valodu ar augstākstāvošajiem, it sevišķi jautājumos, kuri skar naudu. Centies staigāt ar augstu paceltu galvu un smaidīt, tad arīdzan viss ātri vien atrisināsies! Filozofiskais noskaņojums ļaus tev gūt svarīgas atziņas.
Vērsis 21.04 - 21.05
Centies atturēties no svarīgu līgumu parakstīšanas. Nekļūsti pārgalvīgs pie auto stūres, atturies no avantūristiskiem izgājieniem. Tu pratīsi pārliecināt savus sarunu biedrus par sava viedokļa pareizību.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Tā kā pēc dabas esi konservatīvs, nevēlēsies pieņemt krasus jauninājumus, vairāk pieturēsies pie pārbaudītām vērtībām. Esi piesardzīgāks pie auto stūres. Domās būsi tālu prom, tevi nesaistīs ikdienišķas lietas, bet gan filozofiskas pārdomas.
Vēzis 22.06 - 22.07
Darba apjomā iespējamas pārmaiņas. Būs grūti savākties veicamajiem pienākumiem. Tehnika šodien var niķoties un sagādāt kavēkļus.
Lauva 23.07 - 22.08
Laba diena, lai ģimenes lokā pievērstos kādām patiesām vērtībām, apceļotu dzimto zemi vai satiktu vecākus. Atliec malā visas ar darbu saistītās lietas! Vēlēsies pazvilnēt dīvānā, izlasīt jaunāko informāciju žurnālos un sazināties ar domubiedriem.
Jaunava 23.08 - 23.09
Kāds vairāk pievērsīsies darba jautājumu, cits privātās dzīves tēmu risināšanai. Nav izslēgts, ka dienas otrajā pusē izdosies rast atbildi uz sen sasāpējušu jautājumu. Iespējams, tev parādīsies iespēja uzlabot savus ienākumus.
Svari 24.09 - 23.10
Ja komunicēsi ar agresīvi noskaņotām personām, tas visticamāk beigsies ar skaļu strīdu. Veiksmīgs brīdis tiem, kuri saistīti ar tirdzniecības jomu. Uz tevi varēs paļauties, būsi draudzīgs un atsaucīgs pret darba kolēģiem.
Skorpions 24.10 - 22.11
Tev patiks atrasties darba kolektīvā, būt uzmanības centrā. Ezoteriskajām un filozofiski noskaņotajiem, diena paies mierīgāk. Nav izslēgts, ka atvasītes prasīs savu daļu uzmanības.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Saudzē savus nervus, nepadodies provokācijām, ja kāds grib tev uzvelt visus pasaules grēkus. Tu lieliski pratīsi labā nozīmē manipulēt ar cilvēkiem, sevišķi, ja pats esi uz pozitīvā viļņa. Veiksmīga diena radošiem cilvēkiem.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Tu izrādīsi rūpes par savu otro pusīti, un pretī saņemsi to pašu. Tev var piezvanīt kāds draugs un aicināt ciemos, neatsaki viņam, tas ir tieši tas, kas izraus tevi no rutīnas! Tava rīcība būs mērķtiecīga.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Attiecības ar otro pusīti būs patīkamas un harmoniskas. Tev nāksies vairāk pielāgoties jaunajiem apstākļiem. Attiecībās ar otro pusīti valdīs harmonija.
Zivis 20.02 - 20.03
Vari nonākt saskarsmē ar cilvēku, kuram ir diametrāli pretēji uzskati nekā tev. Nekādā ziņā neatkāpies no saviem mērķiem, aktīvāk aizstāvi savas un tuvinieku intereses. Emocijas sitīs augstu vilni.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.894 0.0081
Krievijas rublis RUB 78.5108 0.4438
ASV dolārs USD 1.1759 -0.001
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Vecenīte bankā grib parakstīt čeku, bet aizmirsusi, kā to dara.
Viņai iesaka:
- Parakstiet tā, kā jūs parasti parakstat savas vēstules.
Vecmāmiņa saprotoši pamāj un čekā rūpīgi ieraksta:
- Skūpstu jūs visas. Jūsu tante Agate.
Vairāk