Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Iespējams, laulātais partneris vēlēsies šodien pabūt ar tevi ārpus mājas. Attiecībās ar otro pusīti var parādīties neliels saspīlējums. Vēlams būt piesardzīgākam ar visa veida elektroierīcēm.
Vērsis 21.04 - 21.05
Esi piesardzīgāks pie auto stūres. Daži to uztverts ar humoru, taču dažiem tavi norādījumi var nepatikt, kam dēļ var rasties nelielas domstarpības. Nekādā ziņā neatkāpies no saviem mērķiem, aktīvāk aizstāvi savas un tuvinieku intereses.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Dienas pirmajā pusē aktīvi risināsi darba lietas. Būsi ne pārāk labā garastāvoklī. Vēlēsies kaut ko mainīt savā profesionālajā jomā, ar cerību, ka šīs izmaiņas nākotnē varētu nodrošināt apjomīgāku un stabilāku peļņu.
Vēzis 22.06 - 22.07
Vakarā noteikti vēlamas relaksējošas nodarbes, kā, piemēram, burbuļvanna un pēc tam masāža mīļotā cilvēka izpildījumā. Ar līdzīgi domājošajiem sapratīsies lieliski, kamēr ar pārējiem vari nonākt līdz pat strīdam. Iespējams, arī priekšnieks izteiks tev savu atzinību.
Lauva 23.07 - 22.08
Vēlams vairāk ieklausīties gados vecāku cilvēku ieteikumos. Neļauj bijušajiem notikumiem izsist sevi no sliedēm, ja esi ko ieplānojis, tad dari to! Kavēsies atmiņās par pagājušo.
Jaunava 23.08 - 23.09
Šodien daudz labāk padosies rutīnas darbs. Darbā ar juridiskajām niansēm, labāk piesaistīt speciālistu. Tavs mērķtiecīgums un cīņas spars palīdzēs tev gūt panākumus, aizstāvēt savus uzskatus.
Svari 24.09 - 23.10
Vakarpusē tieksies būt kopā ar laulāto. Būsi enerģētiski uzlādēts, pateicoties tam, ka attiecības ar mīļoto cilvēku ieies jaunā, daudz patīkamā fāzē. Tu aizrausies ar mistiku, pētīsi dažādas zīmes, visos notikumos meklēsi dziļo jēgu.
Skorpions 24.10 - 22.11
Ja tev veiksies ar materiālo momentu, īstenosi savas ieceres bez īpašas aizķeršanās. Nebrīnies, ja šodien gribas fantazēt, kaldināt lielus, bet vienlaicīgi utopiskus plānus. Būsi kļuvis par līderi kolēģu vidū.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Labā noskaņojumā, ģimenes lokā apmeklēsi kultūras pasākumus. Tevi modīsies pedagogs, vēlēsies apkārtējiem norādīt pareizo dzīves ceļu. Aktualizēsies ar intīmo dzīvi saistītas lietas.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Būsi aizņemts ar karjeras veidošanu, tomēr centies atrast laiku, lai satiktu savus vecākus, ja nedzīvo ar viņiem kopā. Zvaigznes iesaka atturēties no lieliem pirkumiem. Pienācis laiks atpūsties, centies izvairīties no darba tēmu risināšanas.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Privātajā dzīvē vēlēsies viest kādas pārmaiņas, par kurām tava otrā pusīte var nebūt ar tevi vienisprātis. Apstākļi var iegriezties tā, ka plāni par došanos kādā braucienā jāatliek un diena jāpavada mājās. Tu būsi izteikti komunikabls un draudzīgs pret visiem.
Zivis 20.02 - 20.03
Nekādā gadījumā nemelo un nerīkojies pret sirdsapziņu. Nāksies tiks skaidrībā par savām prioritātēm. Nemeklē vainīgos, jo skaidrs ir viens – pats vien esi kaut kur pieļāvis kļūdu.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8764 0.0003
Krievijas rublis RUB 75.6527 -0.0848
ASV dolārs USD 1.2238 -0.0071
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Mazais Pēterītis savā istabā spēlējas ar spēļu vilcieniņu, braukā no vienas stacijas uz otru, kad vilciens piebrauc kadā no stacijām,
Pēterītis sāk runāt :
- "Cienījamie pasazieri, esam atbraukuši tādā un tādā pieturā, tagad lūdzu bļa nahuj visi tie pidari, kas vēl nav izkāpuši āra, tūlīt nahuj pazūd no mana vilciena!!! Un tie
piderasi bļad, kas grib iekāpt, ātrāk pisieties iekšā ar savām smirdīgajām paunām!!! Bļa nahuj, es teicu žigli jūs atmarozoku bars".
Tai pašā laikā Pēterīša māte virtuvē to visu dzird... viņa no pārsteiguma ir gluži vai augšpēdus. Aiziet un sabar mazo Pēterīti. Saka tā un tā... šitā runāt nav pieklājigi. Tagad tev vot būs istabas arests uz pusstundu... nu neko darīt, Pēteris atsēž to pusstundu istabā... pēc tam atkal iet spēlēties ar vilcieniņu. Māte šoreiz virtuvē uzmanīgi klausās... Atkal piebrauc vilciens stacijā:
- "Cienījamie pasažieri, esam atbraukuši tādā un tādā stacijā, lūdzu visus tos, kas vēlas šajā pieturā izkāpt, lēnām doties uz vagona izejām. Lūdzu neaizmirstiet paņemt savu bagāžu. Visus tos, kas ir nolēmuši iekāpt, lūdzu pagaidīt kamēr visi izkāpj, tad lēnām doties uz savām vietām un rūpigi nostiprināt savu bagāzu tai atbilstošajās vietās... UN BĻA NAHUJ VISI TIE MAUKAS DĒLI, KAS SŪDZAS, KA MĒS KAVĒJAMIES PAR PUSSTUNDU, GRIEŽATIES PIE TĀS KUCES VIRTUVĒ!!!
Vairāk