Dienas horoskopi

Auns 21.03 - 20.04
Nav izslēgts, ka dosies nelielā skrējienā pa mežu. Pratīsi ap sevi radīt patīkamu, draudzīgu atmosfēru. Ja vēlies tālākā nākotnē uzsākt kādus kursus, tad šis laiks būs piemērots, lai izvēlētos attiecīgo iestādi, kurā to darīt.
Vērsis 21.04 - 21.05
Vīriešu kārtas pārstāvji var nolemt kopā doties pasportot, bet sievietes gan dos priekšroku restorāna apmeklējumam. Kāds zīmes pārstāvis dosies piknikā pie dabas krūts. Privātajā dzīvē vēlēsies viest kādas pārmaiņas, par kurām tava otrā pusīte var nebūt ar tevi vienisprātis.
Dvīņi 22.05 - 21.06
Ja nepieciešams, droši vari iesaistīties sabiedriskajās lietās, veidot jaunus lietišķos kontaktus. Nav izslēgts, ka būsi nolēmis izveidot interesentu klubiņu vai vienkārši organizēsi kādu saietu. Vari apmeklēt sporta zāli vai kopā ar ģimenes locekļiem doties garākā pastaigā gar jūru.
Vēzis 22.06 - 22.07
Darba jautājumi nebūs tik akūti svarīgi, lai pie tiem ķertos brīvdienā. Dodies ciemos pie sev tuviem cilvēkiem. Nav izslēgts, mīļotais cilvēks vēlēsies dzirdēt tavu padomu.
Lauva 23.07 - 22.08
Nelieto medikamentus uz savu galvu, ieteicams vispirms konsultēties ar ārstu. Tu vēlēsies pēc iespējas ātrāk paveikt ikdienas darbus un ļauties privātās dzīves baudīšanai. Kontaktējies tikai ar tiem, kam patiesi uzticies un kuru sabiedrībā jūties nepiespiesti.
Jaunava 23.08 - 23.09
Esi nedaudz kritiskāks pret jaunajiem sadarbības partneriem, ļauj, lai viņi laika gaitā nopelna tavu uzticību. Sevišķi jauki, ja programmā paredzētas pirts procedūras. Būsi ļoti komunikabls un pretimnākošs, nespēsi nevienam atteikt savu palīdzību - ne morālu, ne finansiālu.
Svari 24.09 - 23.10
Svarīgi, kā veidosies tavas attiecības ar tuviniekiem. Nav izslēgts, ka redzēsi zīmīgus sapņus. Vakaru ieteicams pavadīt ģimenes lokā.
Skorpions 24.10 - 22.11
Kāds notikums var izsist tevi no līdzsvara, būsi nedaudz nomākts. Iespējams, kāds ietekmīgs paziņa palīdzēs tev īstenot profesionālajā jomā iecerēto. Ja nepieciešams, vari droši aicināt talkā kolēģus.
Strēlnieks 23.11 - 21.12
Nerunā aplinkus, ar tiešu valodu panāksi daudz vairāk. Attiecībās ar atvasītēm esi atvērtāks un attiecies pret tām kā līdzīgs pret līdzīgu. Pievēršoties sava mājokļa reformēšanai, varēsi likt lietā gan savas radošās spējas, gan praktiskās dotības.
Mežāzis 22.12 - 20.01
Attiecībās ar otro pusīti valdīs harmonija. Tev piemitīs laba krāsas un formas izjūta. Laba diena dažādu stratēģisku plānu kalšanai.
Ūdensvīrs 21.01 - 19.02
Būs grūti savākties veicamajiem pienākumiem. Šodien nekļūsti pārlieku uzstājīgs! Necietīsi ierobežojumus, bet pats labprāt otram diktēsi noteikumus.
Zivis 20.02 - 20.03
Veiksmīga diena, tiem, kuru darbs saistīts ar finansēm, juridiskām lietām, dokumentiem. Mīlestības diena. Tu gribēsi tikai mieru un atpūtu, bet darba dēļ tomēr var iznākt tieši pretējais.

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8849 0
Krievijas rublis RUB 72.4844 0
ASV dolārs USD 1.1643 0
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Mācītājs iekāpj lidmašīnā un ērti apsēžas. Pēc kāda laiciņa viņš pasauc stjuarti un prasa:
- Cik augstu mēs esam uzlidojuši?
- Apmēram 8000 m virs zemes.
Kādu laiku padomājis mācītājs bailīgi saka:
- Vai mēs nevaram nolaisties zemāk, citādi esmu pārāk tuvu savam šefam?
Vairāk