Gunis

Pirmais tips. Savrups, prāts apvienojas ar lietišķumu, spītību un stūrgalvību. Slēpj emocijas. Raksturīgs godīgums, aristokrātisks taisnīgums, nespēj cilvēku pazemot un prot to uzklausīt. Ietur pauzi pirms sprieduma. Atturība nenozīmē iedomību.
Otrais tips. Komunikabls, un dzīvi atrisina vienīgi Viņa Majestāte Gadījums, kas viņu no vienas galējības met otrā. Gunars dzīvo vienam mirklim. Mūžā daudz raibu epizožu, taču visas ritinās it kā uz labu. Īsti neprot nevienam atteikt, un tas ir šā Gunara trūkums. Vienmēr labā omā, uzskata, ka nav tiesīgs otram uztiept savus kreņķus. Mūža beigās var būt pavisam vientuļš. Arī par to Gunars pasmīn…

Vārdadienas datums

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8444 -0.0058
Krievijas rublis RUB 68.6934 -0.0366
ASV dolārs USD 1.1088 -0.0027
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Vecītis ar savu večiņu ēd vakariņas. Večiņa tik drausmīgi strebj un čāpstina, ka vecītim sāk šķebināt un taisni vēmiens nāk. Vecītis neiztur un blinkš šai ar karoti pa pieri. Šamā neizpratnē:
- Par ko?
Vecītis saka lai beidz strēbt, citādi šim vēmiens nāk. Nu labi, sēž abi un klusiņām ēd tālāk, te pēkšņi vecītis atkal blinkš ar karoti šamai pa pieri. Večiņa pilnīgā neizpratnē:
- Par ko tad tagad, ēd taču klusiņām.
Vecītis atbild:
- Es ka atceros kā tu tur strēbi un čāpstināji, tā man atkal vēmiens nāk!
Vairāk