Izabella

Vārda raksturojums

Nesamierināmu pretrunu apvienojums: nesavaldīga feministe, un grūti panes likteņa sitienus. Aizvainots pašlepnums ir tikpat skaudrs kā mīlestības sāpes. Profesijā gūst panākumus ar oriģinālu domāšanas veidu.

Vārdadienas datums

Valūtas

GBP GBP 0.89385 0.00202
RUB RUB 70.0461 -0.3999
USD USD 1.1795 0.0024

Aforismi

"Nevajadzētu baidīties nabadzības, slimību, vispār visa tā, kas nav no paša cilvēka atkarīgs."

Anekdotes

Mazais Pēterītis savā istabā spēlējas ar spēļu vilcieniņu, braukā no vienas stacijas uz otru, kad vilciens piebrauc kadā no stacijām,
Pēterītis sāk runāt :
- "Cienījamie pasazieri, esam atbraukuši tādā un tādā pieturā, tagad lūdzu bļa nahuj visi tie pidari, kas vēl nav izkāpuši āra, tūlīt nahuj pazūd no mana vilciena!!! Un tie
piderasi bļad, kas grib iekāpt, ātrāk pisieties iekšā ar savām smirdīgajām paunām!!! Bļa nahuj, es teicu žigli jūs atmarozoku bars".
Tai pašā laikā Pēterīša māte virtuvē to visu dzird... viņa no pārsteiguma ir gluži vai augšpēdus. Aiziet un sabar mazo Pēterīti. Saka tā un tā... šitā runāt nav pieklājigi. Tagad tev vot būs istabas arests uz pusstundu... nu neko darīt, Pēteris atsēž to pusstundu istabā... pēc tam atkal iet spēlēties ar vilcieniņu. Māte šoreiz virtuvē uzmanīgi klausās... Atkal piebrauc vilciens stacijā:
- "Cienījamie pasažieri, esam atbraukuši tādā un tādā stacijā, lūdzu visus tos, kas vēlas šajā pieturā izkāpt, lēnām doties uz vagona izejām. Lūdzu neaizmirstiet paņemt savu bagāžu. Visus tos, kas ir nolēmuši iekāpt, lūdzu pagaidīt kamēr visi izkāpj, tad lēnām doties uz savām vietām un rūpigi nostiprināt savu bagāzu tai atbilstošajās vietās... UN BĻA NAHUJ VISI TIE MAUKAS DĒLI, KAS SŪDZAS, KA MĒS KAVĒJAMIES PAR PUSSTUNDU, GRIEŽATIES PIE TĀS KUCES VIRTUVĒ!!!
Vairāk