Aurēlija

Temperamentīga un suģestējoša. Prot vienot un virzīt, nebaidās riskēt. Mīl cilvēkus, bērnus, ir pārliecināta par garīgā un fiziskā harmoniju sevī. Miers un gudrība vērš Aurēlijas tēlu ļoti valdzinošu.

Vārdadienas datums

Valūtas

Apvienotas Karalistes mārciņa GBP 0.8679 0.0004
Krievijas rublis RUB 90.8921 -1.3415
ASV dolārs USD 1.1986 0.0016
* valūtas vienības par 1 eiro

Anekdotes

Cienājamie damas un kuņģi!

Es bušu stastīt par savs darbs un brivs laiks. Man ir berni un virs, tapec man ir mazs laiks. Es macos un stradaju UZ FABRIKAS. Mes TAISAM AUKLES un diegs no šķiedra. Berniem patik speļeties. Viņi pesien AUKLI STARP DIVI KRESLU KAJAM un lec viņai pari. Mums ir ari darziņš ar pieciem sotķiem. Tur aug bieši, pupi, zirņi un citi. Pagajuša vasara kaut kas nozaģeja musu zemeņus.

Mans virs ir policists. Katra diena viņš STAV UZ CEĻIEM un prasa šoferi apstaties un radīt dokumentus. Berni iet uz darzu. Audzetaja maca viņus pa latviski.

Driz es beigšu universitatu un mums bus svinigs izlaidibas akts. Šis gads no musu grupas izlaiža divi zeņi un četri meiteņi. Es šušu jauna balta kleita. Manai masai bus tada pati KAZAS KLEITA, kad viņai vasra bus preceties. Man tagad ir vairak nauda. Vecmamiņa man iedeva krajkasu ar naudi. Viņa ir cūka ar caurumi galvā, kur naudi sviež. aRI virs ir labi pelni. Viņš pin no kluģiem dažadi lieti. AR PIŠANU viņs aizņemas jau daudzi gadi. Par to viņs dabu naudā. Nan patik adit un tamboret. To es var darit ar AIZSLEGTĀM ACIM. Bralis strādā Tjumenī. Viņš ir ģeologs un mekļej nafti. VIŅS ARI SŪKĀ NAFTI NO URBUMA.

Mes ari atpušamies. Man patik muzika un baļets. Mana draudzene ir klavierniece un mes ar viņu Doma baznica klausījām orgānu mūziku. Jermaks speļeja labi. Visi viņa dveseļa speķi aiziet u muziku. Visi ļaudis pac koncerta SKAĻI SITA PLAUKTUS. Baļetā es redzeju Zitu Ersu. Uz skatuves viņa radīja divi teļi kopā ar Liepu. Viņa ir izdevīga baļerina es to varu APLECINĀT.
Vairāk