Dienas horoskops - 30.08.

29.08.2017 09:36

Auns (21.03-20.04)

Palutini sevi ar kādu sen kārotu lietu. Darbā ar juridiskajām niansēm, labāk piesaistīt speciālistu. Emocijas sitīs augstu vilni.

Vērsis (21.04-21.05)

Gribēsi nesteidzīgi izbaudīt klusu divvientulību ar mīļoto cilvēku. Tavas intereses būs ļoti daudzpusīgas, tev vilinās uzreiz vairākas lietas, kuras vēlēsies apgūt. Vari doties ceļojumā, kravāt ceļa somas.

Dvīņi (22.05-21.06)

Esi nedaudz kritiskāks pret jaunajiem sadarbības partneriem, ļauj, lai viņi laika gaitā nopelna tavu uzticību. Jo optimistiskāk sevi noskaņosi, jo lielākas izredzes, ka īstenosi nepieciešamo! Centies risināt darba lietas mierīgi, nošķirot privāto dzīvi no profesionālās jomas.

Vēzis (22.06-22.07)

Iespējams, apcerēsi kādu visai vērienīgu ieceri, kuras īstenošanai būsi nolēmis piesaistīt vairākus radiniekus. Varbūt mācīsies vai lasīsi kādu aizraujošu literatūru. Nemeklē vainīgos, jo skaidrs ir viens – pats vien esi kaut kur pieļāvis kļūdu.

Lauva (23.07-22.08)

Darba vietā var uzplaukt dienesta romāns, taču tas var radīt nepatīkamas un tālejošas sekas. Stress un neapmierinātība, kas uzkrāta dienas gaitā var negatīvi ietekmēt attiecības ar ģimenes locekļiem. Liec lietā savu izdomu un fantāziju.

Jaunava (23.08-23.09)

Pateicoties savai neatlaidībai un mērķtiecībai, plūksi uzvaras laurus. Nav izslēgts, ka tieši kāds no radiniekiem tev sniegs vērtīgas idejas. Laulātais it visā centīsies sniegt morālo atbalstu.

Svari (24.09-23.10)

Būs grūtāk koncentrēties tiešajiem pienākumiem, jo domas kavēsies pie privātajām lietām. Nesasteidz iesākto, bet padari visu kārtīgi, lai nenāktos sākt darīt visu no gala. Atliec malā visas ar darbu saistītās lietas!

Skorpions (24.10-22.11)

Piemērots brīdis ceļojuma uzsākšanai. Tieksies pēc vientulības, vēlēsies tikt skaidrībā par saviem nākotnes plāniem. Komunicēsi ar personām, kuras tev ir patīkamas, un no kurām vari ko mācīties.

Strēlnieks (23.11-21.12)

Vakarā jau laicīgi sāksi plānot savas turpmākās aktivitātes. Nav izslēgts, ka izdosies uzlabot savu finansiālo stāvokli. Varbūt dosies strādāt vai pa telefonu risināsi kādas darīšanas.

Mežāzis (22.12-20.01)

Centies sagādāt prieku arī pārējiem ģimenes locekļiem. Vakarpusē laiku pavadīsi jautrā kompānijā. Domāsi kā uzlabot savu materiālo stāvokli.

Ūdensvīrs (21.01-19.02)

Biznesa aktivitātes nav vēlams, labāk pavadi dienu mājas apstākļos. Tu būsi uzstādījis sev mērķi un neatkāpsies, kamēr nesasniegsi to. Nav izslēgts, mīļotais cilvēks vēlēsies dzirdēt tavu padomu.

Zivis (20.02-20.03)

Nav izslēgts,ka uzņemsi lielāku skaitu ciemiņus pie sevis un visādi rūpēsies, lai viesiem būtu labs noskaņojums. Dienas pirmajā pusē aktuālas var kļūt ar nekustāmo īpašumu saistītas lietas, varbūt plānosi dzīves vietas maiņu. Būsi ne pārāk labā garastāvoklī.

Valūtas

GBP GBP 0.89385 0.00202
RUB RUB 70.0461 -0.3999
USD USD 1.1795 0.0024

Aforismi

"Ja kāda Dieva radīta lieta mums liekas nosodījuma vērta, mums ir jāizdara slēdziens, ka mēs neesam to pietiekošā mērā izpratuši, un to, ka gudrais, kas to būtu izpratis, būtu nonācis pie slēdziena, ka nav iespējams vēlēties ko labāku."

Anekdotes

trakomājā sēž vecs vecītis.. pārvalde spriež:"nu jau itkā normāls palicis,lai atnak vēl uz pēdējo pārbaudi un ja viss kārtībā tad laižam ārā.".. vecītis atnāk ar striķītī iesietu ķieģeli..
viņam prasa:"kas tas tāds?"
večuks:"sunītis"..
pārvalde nekur nelaiž.. pēc mēneša atkal tas pats...
večukam prasa:"kas tas tāds?" večuks:"ķieģelis."..
pārvalde:"labi vari iet.."
večuks iziet no pārbaudes telpas, apsēžas uzgaidāmaja telpā, paņem ķieģeli klēpī un paijājot saka:"redzi sunīt kā mēs viņus piečakarējām!"
Vairāk