Dienas horoskops - 02.09.

01.09.2017 13:44

Auns (21.03-20.04)

Centies tikt pāri vājuma brīdim. Pēc tam pats sapratīsi, ka viss nav tik drūms, kā varētu likties. Vēlams būt piesardzīgākam ar visa veida elektroierīcēm. Neiepinies intrigās, domā ko runā!

Vērsis (21.04-21.05)

Iespējams, šodien izpaudīsies tavas pedagoga dotības, apmācot darba niansēm kādu no jaunajiem kolēģiem vai pat vadot kādu mācību semināru. Mīlestības diena. Labs brīdis tiem, kuri meklē jaunas iepazīšanās iespējas.

Dvīņi (22.05-21.06)

Vēlēsies, lai viss notiek pēc tava prāta un apkārtējo viedokļus, ja tie nesakritīs ar tavējo, uztversi par atrunām. Nav izslēgts, ka tev tiks sagādāts pārsteigums no draugu vai mīļota cilvēka puses. Mīlas lietās tavs dedzīgums partnerī radīs patiesu sajūsmu.

Vēzis (22.06-22.07)

Nāksies daudz ko paveikt, atrisināt nesaskaņas ar sadarbības partneriem. Atdzims kādas simpātijas vai satiksi cilvēku no pagātnes. Tu būsi izteikti komunikabls un draudzīgs pret visiem.

Lauva (23.07-22.08)

Ja spēsi mīlēt sevi, arī citi redzēs tevi jaunā gaismā. Atrodi laiku savā ikdienā fiziskām aktivitātēm, par labu nāks arī pastaigas svaigā gaisā. Profesionālajā plānā īpašas izmaiņas nav gaidāmas.

Jaunava (23.08-23.09)

Var rasties nesaskaņas ar laulāto. Nekļūsti pārlieku uzstājīgs un spītīgs, tas tikai sarežģīs situāciju vēl vairāk. Veiksmīgs brīdis tiem, kuri saistīti ar tirdzniecības jomu.

Svari (24.09-23.10)

Nevēlēsies koncentrēties uz maznozīmīgām lietām, bet gan ķerties vērsim pie ragiem un paveikt ko patiesi ievērības cienīgu. Dienas pirmo pusi var nākties veltīt palīdzot kādam no radiniekiem ar pārvākšanos uz citu dzīvesvietu. Veiksmīga diena radošiem cilvēkiem.

Skorpions (24.10-22.11)

Nav izslēgts, radīsies iespēja papildus nopelnīt. Daži iepazīsies, citi stiprinās esošās attiecības, bet katrā ziņā laiks paies interesanti. Iespējams, abi ar partneri tieksieties pēc pārmaiņām un daudzveidības.

Strēlnieks (23.11-21.12)

Vēlēsies uzturēt kontaktu ar līdzīgi domājošiem. Nav izslēgts, ka atvasītes prasīs savu daļu uzmanības. Vakarpusē iespējams negaidīts ciemiņu apmeklējums.

Mežāzis (22.12-20.01)

Pēcpusdienā gaisotne kļūs nedaudz nomācoša, tāpēc centies pēc iespējas koncentrēties uz pozitīvo. Labprāt pieņemsi draugu aicinājumu iesaistīties kādā avantūristiskā pasākumā. Tie, kuriem patīk antikvāras lietas un mākslas priekšmeti, nežēlos līdzekļus, lai tos iegādātos.

Ūdensvīrs (21.01-19.02)

Ja vēlies tālākā nākotnē uzsākt kādus kursus, tad šis laiks būs piemērots, lai izvēlētos attiecīgo iestādi, kurā to darīt. Nav izslēgts, ka dienas otrajā pusē izdosies rast atbildi uz sen sasāpējušu jautājumu. Vēlēsies pēc iespējas vairāk laika pavadīt kopā, izbaudīt divvientulību.

Zivis (20.02-20.03)

Mirkļa emociju iespaidā vēlēsies runāt ar bosu par paaugstinājumu. Pateicoties savai neatlaidībai un mērķtiecībai, plūksi uzvaras laurus. Spēsi labi komunicēt ar pircējiem, pierādīsi, ka tev var ticēt uz vārda.

Valūtas

GBP GBP 0.8867 0.004
RUB RUB 68.3985 0.345
USD USD 1.1992 0.006

Aforismi

"Garlaicībai nav cēloņa. Kas vēlas to saprast un uzvarēt ar prāta palīdzību, tas to neapzinās."

Anekdotes

Blondiine brauc ar auto. Vinju aptur policiste, kura arii ir blondiine. Tagad policiste staadas priekshaa un luudz uzraadiit autovadiitaajai blondiinei tiesiibas. taa raknjaajas pa somu un neatrod, un saka- A es nezinu kaadas taas izskataas.
Policiste saka- nu taadas chetrkantainas uz kuraam ir jusu foto.
autovadiitaaja blondiine turpina mekleet un atrod spoguliiti. paskataas, ka foto ir un dod policistei. policiste paskataas un saka- oo, es nezinaaju ka juus arii policijaa straadaajat. laimiigu celju :D
Vairāk