Dienas horoskops - 03.09.

02.09.2017 13:01

Auns (21.03-20.04)

Centies izvērtēt situāciju, pirms pieņem galīgo lēmumu. Laba diena, lai izpaustos radoši, pedagoģiski vai uzstātos auditorijas priekšā. Ja nepieciešams, droši vari iesaistīties sabiedriskajās lietās, veidot jaunus lietišķos kontaktus.

Vērsis (21.04-21.05)

Ja būsi sabiedrisks, izdosies piesaistīt domubiedrus. Aktualizēsies ar intīmo dzīvi saistītas lietas. Labs laiks tiem, kuri nodarbojas ar dizainu un interjeru.

Dvīņi (22.05-21.06)

Būsi katras kompānijas dvēsele, tāpēc par garlaicību nedz tu, nedz tavi līdzgaitnieki sūdzēties nevarēs. Visam ko šodien veiksi, piemitīs sacensības gars. Iespējams, apcerēsi kādu visai vērienīgu ieceri, kuras īstenošanai būsi nolēmis piesaistīt vairākus radiniekus.

Vēzis (22.06-22.07)

Nāksies daudz ko paveikt, atrisināt nesaskaņas ar sadarbības partneriem. Labāk velti laiku savam hobijam, ģimenei. Tu izrādīsi rūpes par savu otro pusīti, un pretī saņemsi to pašu.

Lauva (23.07-22.08)

Neļaujies šaubām, bet drošāk attiecies pret jaunām iespējām. Vari risināt finanšu un juridiskos jautājumus. Labāk jutīsies savā istabā aiz aizvērtām durvīm.

Jaunava (23.08-23.09)

Tevi var sagaidīt zināmi pārbaudījumi. Centies prātīgi izvērtēt esošo situāciju, lai pēc tam nav jānožēlo sava izvēle. Laba diena, lai painteresētos par dažādām tradīcijām, ieviestu tās savā dzīvē un ģimenē.

Svari (24.09-23.10)

Vispirmām kārtām parūpējies pats par sevi, savu izskatu, velti laiku sev interesējošām nodarbēm. Nostiprināsies kāda draudzība. Visticamāk pievērsies mājokļa labiekārtošanai, kā arī labprāt pierādīsi savas kulināra dotības.

Skorpions (24.10-22.11)

Iespējams, būsi nobriedis kādas sasāpējušas problēmas risināšanai. Attiecībās ar atvasītēm esi atvērtāks un attiecies pret tām kā līdzīgs pret līdzīgu. Var gadīties neparedzēti izdevumi.

Strēlnieks (23.11-21.12)

Šodien nav vēlami lieli pirkumi. Dienas pirmajā pusē aktīvi risināsi darba lietas. Vakarā pār tevi var nākt kāda atklāsme.

Mežāzis (22.12-20.01)

Esi piesardzīgāks ar saviem izteicieniem, it sevišķi, ja sarunas temats ir priekšniecība. Tu vēlēsies uzturēt savā darba kolektīvā radošu, draudzīgu atmosfēru. Nav izslēgts, ka tev tiks sagādāts pārsteigums no draugu vai mīļota cilvēka puses.

Ūdensvīrs (21.01-19.02)

Mēģināsi izrauties ārpus ierastā, varbūt dosies kādā spontānā ceļojumā. Vienīgais ko šodien nedrīkst – kritizēt citus, kļūt stūrgalvīgam! Dienas pirmajā pusē nav vēlams risināt ar apdrošināšanu saistītus jautājumus.

Zivis (20.02-20.03)

Mācēsi apkārtējos pārliecināt par saviem uzskatiem, idejām. Šodien burtiski izstarosi optimismu un dzīvesprieku. Esi pēc iespējas apdomīgāks un nestreb karstu.

Valūtas

GBP GBP 0.89385 0.00202
RUB RUB 70.0461 -0.3999
USD USD 1.1795 0.0024

Aforismi

"Esmu pakļauts stingras nepieciešamības nepielūdzamajam spēkam; ja tā liek kļūt man par muļķi un izvirtuli, tad es bez šaubām arī tāds kļūšu; ja tā nosaka man kļūt par gudru un labu, tad es nešaubīgi arī kļūšu gudrs un labs. Šeit nav nedz vainas, nedz nopelnu ne no viņas, ne manas puses. Tā ir pakļauta pati saviem, savukārt es - viņas likumiem; ja esmu to sapratis, tad mana esamība jau pilnībā tiek pakļauta viņai, un es iegūšu vislielāko mieru, ja viņai pakļaušu arī savas vēlmes."

Anekdotes

Reiz sen senos laikos dzīvoja maza čikse, kurai bija sarkana kloze, ar kuru viņa iestiloja vienmēr un visur un jutās par to fa..ing lepna.. Tādēļ visi viņu iesauca par Sarkanķobīti. Kādu rītu sarkanķobītes mutere saņēma mesidžu :
„Tā ir no sencenes!” muča teica. „Bāc, sīkā.. Vecmuterei ir besis, slikts fīlings. Aizej ieposī, kas ar viņu, Sarkanķobīt, bet nenotusē nost no taciņas un pa ceļam ne ar vienu nebazarē!”

I vot Sarkanķobīte rullēja uz vecmuteres būdu mežā, kas atradās riktīgākajā čuhņā. Diena bija superīga. Karoče, drīz vien Sarkanķobīte iečekoja reālas puķes. Tad viņa izfiškoja, ka varētu noraut dažas, bet ieraudzīja, ka aiz koka lupī vilks. „Čiv, riv, mazā!” viņš teica. „Vou, kas par puķēm! Kas šodien notiek? Ietusēsim?”

„Sorry, es nevaru sist klaču ar frīkiem, es močīju pie vecmuteres un nedrīkstu nokavēt strelku!” šāmējā pasacīja un aizvaļīja prom, jo saprata, ka vilks šai sita kanti.

A pēc stundas Sarkanķobīte jau bija pie vecmuteres hausa. Vecmučai bija galīgs pofigs uz visu un jamā durvis bija atstājusi vaļā, tāpēc Sarkanķobīte ietresīja žigli iekšā bez klauvēšanas. Vecmuterei čista izskatījās, ka ir čābīgi.

„O Bļiin, kas tev par ausīm?! Čjo tik lielas?” pārsteigti prasīja Sarkanķobīte.
„Galīga aita esi?! Lai labāk tevi sadzirdētu!” atcirta vecmutere.
Sarkanķobīte neko nerubīja un ieskatījās ciešāk.
„Oi jezus, kas par lielām acīm!” nerimās Sarkanķobīte.
„Da laabi, tas ir tāpēc, lai es tevi labāk varētu redzēt!” atteica vecmutere.

Bet Sarkanķobīte nebija nekāda lose, tāpēc jamai bija tāds čujs, ka kaut kas īsti nav čiki.

„Oi, kāds tev liels klabeklis!” izdvesa džanga.
„FAK jeel, tu čist esi galīgi tupa.. Kas tev nedalec, ka esmu vilks. Ablomījies?!” jautāja vilks un lielā džampā izleca ārā no gultas.

Par laimi mežsargs, kurš bija reāls kačaks, ienesās ar saviem garajiem kātiem būdā un ar metamo (striķi) piebeidza vilku.

Vīī, Sarkanķobīte bija glābta, bet šī nekādīgi nevarēja iebraukt, kur palika vecmutere. Izrādījās, ķip šī ir aizmaukusi uz tuvējo tuc-tuc.
Vairāk