Dienas horoskops - 05.09.

04.09.2017 13:10

Auns (21.03-20.04)

Romantiskām vakariņām, sekos tik pat tīkams turpinājums. Šodien vajadzētu atturēties no lieliem pirkumiem, jo tie visticamāk nesniegs kāroto gandarījumu. Vari palasīt kādu mīlas romānu.

Vērsis (21.04-21.05)

Vēlams vairāk ieklausīties gados vecāku cilvēku ieteikumos. Būsi ļoti komunikabls un pretimnākošs, nespēsi nevienam atteikt savu palīdzību - ne morālu, ne finansiālu. Kāds zīmes pārstāvis dosies piknikā pie dabas krūts.

Dvīņi (22.05-21.06)

Nestrīdies ar priekšnieku, pat zinot, ka tev ir taisnība. Zvaigznes iesaka atturēties no pārgalvīgas rīcības pie auto stūres. Liksies, ka visam šodien jānorit pēc tavas gribas.

Vēzis (22.06-22.07)

Iespējams, saņemsi negaidītu dāvanu vai kādu ielūgumu. Šodien nav vēlami lieli pirkumi. Šodien iespējamas dažādas pēkšņas negaidītas situācijas, nāksies ātri reaģēt uz notiekošo.

Lauva (23.07-22.08)

Labs brīdis, lai nopietnāk pievērstos sevis izglītošanai, pilnveidošanai. Iespējami nelieli sarežģījumi ar biroja tehniku. Iespējams, abi ar partneri tieksieties pēc pārmaiņām un daudzveidības.

Jaunava (23.08-23.09)

Kopumā laiks piemērots kāda brauciena uzsākšanai, vienalga vai darba vai privātās darīšanās. Būsi pārlieku piekāpīgs un pielaidīgs attiecībā pret savām atvasītēm. Visticamāk ķersies klāt radošiem projektiem, jo tevi būs skārusi iedvesma.

Svari (24.09-23.10)

Visticamāk, ka būsi ļoti rūpīgi gādājis pārsteigumus tieši gados jaunākajiem tuviniekiem. Tu darīsi visu, lai stiprinātu ģimenes saites, savāktu kopā radiniekus, kamdēļ varbūt rīkosi kādu tuvinieku saietu. Nekādā ziņā neatkāpies no saviem mērķiem, aktīvāk aizstāvi savas un tuvinieku intereses.

Skorpions (24.10-22.11)

Gribēsi nesteidzīgi izbaudīt klusu divvientulību ar mīļoto cilvēku. Tieksies izzināt pagātnes noslēpumus, apzvanīsi radiniekus vai dosies ciemos pie viņiem. Centies nesaiet ragos ar priekšniecību un neķeries pie senu problēmu cilāšanas.

Strēlnieks (23.11-21.12)

Vari uzsākt kaut ko jaunu, bet tikai pie nosacījuma, ka visu esi labi izplānojis. Spēsi labi komunicēt ar pircējiem, pierādīsi, ka tev var ticēt uz vārda. Esi atsaucīgs pret viņām, uzklausi un dod nepieciešamos padomus.

Mežāzis (22.12-20.01)

Iespējams, laulātais partneris vēlēsies šodien pabūt ar tevi ārpus mājas. Izej ieelpot svaigu gaisu, pastaiga nāks tikai par labu. Vēlēsies kaut ko mainīt savā profesionālajā jomā, ar cerību, ka šīs izmaiņas nākotnē varētu nodrošināt apjomīgāku un stabilāku peļņu.

Ūdensvīrs (21.01-19.02)

Savā galvā pārcilāsi katru iespēju nopelnīt papildus līdzekļus. Parūpējies par savu personīgo mantu drošību. Gribēsi piekopt nedaudz aktīvāku atpūtas veidu, jo visticamāk, vakardienu būsi pavadījis mājās, radu lokā.

Zivis (20.02-20.03)

Tai pat laikā, nav īstais brīdis attiecību skaidrošanai, centies mierīgi līdzās pastāvēt ar tuviniekiem. Būsi neatlaidīgs, centīsies realizēt savas ieceres, neskatoties uz dažādām grūtībām, ar kurām tev šodien būs jāsaskaras. Nerunā aplinkus, ar tiešu valodu panāksi daudz vairāk.

Valūtas

GBP GBP 0.87938 -0.00217
RUB RUB 68.0714 -0.8171
USD USD 1.1867 -0.0094

Aforismi

"Patiesi tikumīgs cilvēks ir tikai tad, kad viņš seko savai sirdsbalsij palīdzēt jebkurai dzīvai būtnei, kurai viņš spēj palīdzēt, un atturas no tā, lai nodarītu dzīvajam ļaunumu."

Anekdotes

Tēvs jautā meitai:
- "Kad Tu beidzot sev atradīsi vīru?"
- "Man nav vajadzīgs vīrs, man ir vibrators," saka meita.
Kādu vakaru meita atgriežas mājās, skatās - uz galda stāv šņabja pudele, pie galda sēž tēvs, bet uz galda lēkā vibrators. Meita saka tēvam:
- "Ko Tu jucis esi? Ko Tu dari!?"
- "Sadzeru ar znotu."
Vairāk