Dienas horoskops - 12.09.

11.09.2017 13:08

Auns (21.03-20.04)

Centies pēc iespējas norobežot profesionālo un privāto jomu. Nav izslēgts, vakarā dosies izklaidēties ārpus mājas. Vēlams laiku pavadīt svaigā gaisā, pie dabas, tas ievērojami uzlabos veselību.

Vērsis (21.04-21.05)

Liec lietā savu izdomu un fantāziju. Domas būs mainīgas, tāpat kā garastāvoklis. Enerģija un dzīvesprieks atgriezīsies, un tu būsi gatavs jauniem darbiem un sasniegumiem.

Dvīņi (22.05-21.06)

Ja būsi sabiedrisks, izdosies piesaistīt domubiedrus. Būs grūti samierināties ar kāda cilvēka rīcību. Svarīgi, lai tu šodien nejustos vientuļi.

Vēzis (22.06-22.07)

Vakarpusē nolemsi doties uz veikalu, lai laicīgi sagādātu nepieciešamo vakaram. Brīvie zīmes pārstāvji droši var mēģināt dibināt jaunas romantiskās attiecības. Varbūt internetā meklēsi iepazīšanās iespējas.

Lauva (23.07-22.08)

Nav izslēgts, ka tev tiks sagādāts pārsteigums no draugu vai mīļota cilvēka puses. Atrodi laiku savā ikdienā fiziskām aktivitātēm, par labu nāks arī pastaigas svaigā gaisā. Uzlabosies kontakts ar atvasītēm.

Jaunava (23.08-23.09)

Būsi ļoti kaislīgs un romantisks. Būsi rūpīgs un tālredzīgs darbinieks un iespējams, gūsi priekšniecības atzinību. Būsi emocionāli noskaņots, varbūt sastrīdēsies ar kādu tuvinieku.

Svari (24.09-23.10)

Iespējams, ka jauninājumi varētu nodrošināt papildus ienākumus, kas dotajā brīdī tev nenāktu par ļaunu. Nebrīnies, ja šodien gribas fantazēt, kaldināt lielus, bet vienlaicīgi utopiskus plānus. Nemeklē vainīgos, jo skaidrs ir viens – pats vien esi kaut kur pieļāvis kļūdu.

Skorpions (24.10-22.11)

Iespējams, pievērsīsies ar reklāmu, dažādām prezentācijām saistītu jautājumu risināšanai. Ja sēdies pie automašīnas stūres, esi ļoti uzmanīgs! Ja komunicēsi ar agresīvi noskaņotām personām, tas visticamāk beigsies ar skaļu strīdu.

Strēlnieks (23.11-21.12)

Labāk koncentrējies saviem tiešajiem pienākumiem. Nav izslēgts,ka uzņemsi lielāku skaitu ciemiņus pie sevis un visādi rūpēsies, lai viesiem būtu labs noskaņojums. Nostiprināsies kāda draudzība.

Mežāzis (22.12-20.01)

Nepieļauj senas kļūdas, kā mēdz teikt – nekāp divreiz uz tā paša grābekļa! Vakarā iespējamas negaidītas tikšanās. Būs grūtāk saprast, ko īsti vēlies.

Ūdensvīrs (21.01-19.02)

Pienācis laiks atpūsties, centies izvairīties no darba tēmu risināšanas. Attiecībās ar otro pusīti valdīs harmonija. Varbūt apmeklēsi kādu semināru, visticamāk ar darbu saistītā jomā.

Zivis (20.02-20.03)

Attiecības ar bērniem uzlabosies, jo spēsi paraudzīties uz pasauli ar viņu acīm. Gribēsi paplašināt savu zināšanu loku. Vari kopā ar ģimeni plānot atvaļinājuma pavadīšanas iespējas vai pat šodien pat doties ceļā.

Valūtas

GBP GBP 0.8867 0.004
RUB RUB 68.3985 0.345
USD USD 1.1992 0.006

Aforismi

"Cilvēkam, lai sarautu savas važas, ir pieļaujams pielietot jebkurus līdzekļus bez izņēmuma."

Anekdotes

Kādu dienu Paradīzes dārzā Ieva sauca:
"Dievs, man ir problēma!"
"Kas noticis, Ieva?" atskanēja balss no mākoņiem.
"Ak, Dievs, es zinu, ka Tu esi radījis mani un dāvājis man brīnišķīgo Paradīzes dārzu un visus šos burvīgos dzīvnieciņus, kā arī to smieklīgo čūsku, tomēr es nejūtos šeit laimīga."
"Kādēļ tā, Ieva?" jautāja Dievs.
"Dievs, es jūtos ļoti vientuļa. Un man līdz nāvei apnikuši Paradīzes āboli."
"Labi, Ieva, es varu atrisināt šo problēmu. Es radīšu vīrieti, lai Tev nebūtu vairs garlaicīgi."
"Kāds būs vīrietis?"
"Šis cilvēks būs ar nepilnībām raksturā un daudzām sliktām īpašībām. Viņš melos, krāpsies un būs ārkārtīgi iedomīgs. Vispār viņš Tev sagādās daudz raižu. Taču viņš būs apveltīts ar lielāku spēku nekā Tu, viņš būs ātrāks, viņam patiks doties medībās un nogalināt. Vīrietim būs diezgan muļķīgs izskats, bet tā kā Tu sūdzies par garlaicību, tad es viņu radīšu tādu, lai viņš apmierinātu Tavas fiziskās vajadzības.
Vīrietis bieži vien uzvedīsies nesaprātīgi un jūsmos par tādām bērnišķīgām lietām kā bumbas spārdīšana un kaušanās. Viņš nebūs pārāk apķērīgs, tādēļ viņam būs nepieciešams Tavs padoms, lai ievirzītu domāšanu pareizajās sliedēs."
"Izklausās lieliski," teica Ieva, ironiski paceldama uzaci. "Kas vēl?"
"Tu vari dabūt viņu, bet ar vienu noteikumu."
"Un kāds tas būtu?"
"Kā jau teicu, viņš būs lepns, augstprātīgs un pašapmierināts radījums... Tādēļ Tev jāpanāk, lai viņš notic, ka tika radīts pirms Tevis...Tikai atceries, ka tas ir noslēpums... starp mums, sievietēm, runājot!"
Vairāk