900'' (Epizode LNT 900 sekundes 02.02)

Kategorijas

900 sekundes

Investīciju kavēšanās dēļ "airBaltic" atlicis avansa maksājumus par "Bombardier" lidmašīnām- ko jaunā valdība darīs ar šo iepriekšējās valdības "klupšanas akmeni"? Un, kāpēc balsojums par nākamo valdību Saeimā jāgaida vēl vairāk nekā nedēļu? Beidzot punktu diskusijām par gāzes tirgus atvēršanu grasās pielikt Saeimas atbildīgā komisija. Deputātiem šodien jāvienojas par vairākiem strīdīgiem jautājumiem. Par to, kā turpmāk notiks bērnu ēdināšana skolās, lems valdība. Iepriekš asas debates izraisījušais un par "bulciņu kariem" nodēvētais jautājums šodien iekļauts Ministru kabineta darba kārtībā. Slēgtā sēdē Jūrmalas tiesu nams šodien skatīs vienu no tā dēvētajām Zolitūdes traģēdijas civillietām par morālā kaitējuma piedziņu. Lielākā daļa jeb 58% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka veselības ministram Guntim Belēvičam bija jādara viss iespējamais, lai neprecizitātes noteikumos tiktu novērstas un juridiski precīzie noteikumi tiktu pieņemti pēc iespējas ātrāk. Krievija vēl joprojām turpina sūtīt karavīrus un ieročus uz Ukrainas austrumiem, paziņojis Ukrainas prezidents Petro Porošenko. 900.sekundes

Valūtas

GBP GBP 0.89385 0.00202
RUB RUB 70.0461 -0.3999
USD USD 1.1795 0.0024

Aforismi

"Vislielākā kļūda - censties izlikties par patīkamāku, kāds esi īstenībā."

Anekdotes

Dēls: Atceries, ka Tu man teici, ka jāsaka taisnība??
Tēvs: Jā!
Dēls: Nu es pazaudēju meiteni!
Tēvs: Kā?
Dēls: Viņa uzprasīja, vai man ir Mersis, es atbildēju, ka nav, tad prasīja vai man ir miljons kontā, es teicu, ka nav, tad prasīja vai man ir trīsstāvīga villa, es atkal atbildēju, ka nav.
Tēvs: Labi dēls, pārdosim tavu Bentliju un nopirksim Mersi, atvērsim tev kontu un es tev ieskaitīšu tajā miljonu, bet lai es kaut kādas mauķeles dēļ jauktu savai villai ceturto stāvu nost?? Nekad!
Vairāk